Opelclub Fórum
Smerovky

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
drummer6
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 23.07.2008
Príspevky: 70

PríspevokZaslal: Pi Okt 24, 2008 7:48 am    Predmet: Smerovky Odpovedať s citátom

Zdravím! Chcem sa spýtať, prip. poradiť: rano ked som sadol do auta a vastartoval, tak smerovka doprava fungovala ok, ale do lava kontrolka na palubke blikala velmi rýchlo, tak som si myslel, ze vypalená žiarovka, ale oni nesvietili ani jedna. Tak som vytiahol najskor poistku , ta bola ok a potom som mrkol tie zlte to(asi rele) no a neslo to stale, a po chvili, ked sa zohrial trocha motor a opat som ích vytiahlo a dal naspat uz to fungovalo. V com by mohol byť problem?? Už raz mi to urobilo, ale vtedy to hned naskocilo, teraz to trvalo cca 10 min dokial to zacalo fungovať... Diky Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
morko2001
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 17.10.2008
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: Pi Okt 24, 2008 2:21 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ja si myslim ze to robi prepinac smeroviek mal som take pripady nie sice na oploch
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
drummer6
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 23.07.2008
Príspevky: 70

PríspevokZaslal: So Okt 25, 2008 3:27 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

No uz som to dnes vyriesil! Bolo to to zlte rele co je nad poistkami a to zle spoinalo(vo vnutri je malinky odpor a ten bol odpaleny. Kamos mi dal take iste pouzivane rele z Vectri a funguje ..... Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
drummer6
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 23.07.2008
Príspevky: 70

PríspevokZaslal: Po Okt 27, 2008 8:19 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes rano mi urobilo opat to iste, ale s tym rele co este nebolo vymenene... je to nahoda, alebo je tam pokazene uplne nieco ine ???????? Lebo ked som tam dal dalsie rele uz to opat bez problemov fungovalo. Vzdy to urobi z rana ked je zima, ked sa uz auto zohreje je to ok:::::: Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group