Opelclub Fórum
Klub a čo ďalej
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> Vaše otázky na vedenie klubu
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
OPELPBPB
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.04.2007
Príspevky: 314

PríspevokZaslal: Št Okt 02, 2008 2:05 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj

z danéj odpovede sme sa dozvedeli niektore veci ale stále na fóre sú nezodpovedané veci. A celá podstata stála na tom že sme chceli pomôcť klubu a nie počuť to čo tu človek počúva už dlho. Teraz zas sme pozícií čakateľov a to asi viazerých nebavilo.
Len tak z logického hľadiska z 5 ste tam 3 a predstava , že to pôjde lepšie asi neni moc dobrá. Ja viem Jerryl, že Ty spraviš pre klub aj posledné no len aby Ťa vždy podržali aj tý ostatný. Každý ste tiež pracovne vyťažený.

A nejdem to rozoberať nech to nevyzerá, že len Ja rýpem.

Nech sa Vám darí dať všetko do kopy podľa Vašich predstáv.

OPELPBPB Censored
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
georgo19
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 16.11.2007
Príspevky: 321
Bydlisko: Michalovce

PríspevokZaslal: Št Okt 02, 2008 2:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

cii paana to co za referaty tu pisete ? Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
MOJA BYVALKA - Opel Corsa 1.0 12v- 14" alkace .... hudbicka....Froggy.... Bouncing Blob
TERAZ - Audi A3 1.9TDI (110k)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
jerryl
Prezidento
Prezidento


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 633
Bydlisko: Topoľčianky

PríspevokZaslal: Št Okt 02, 2008 4:27 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

OPELPBPB Napísal:
Ahoj

z danéj odpovede sme sa dozvedeli niektore veci ale stále na fóre sú nezodpovedané veci. A celá podstata stála na tom že sme chceli pomôcť klubu a nie počuť to čo tu človek počúva už dlho. Teraz zas sme pozícií čakateľov a to asi viazerých nebavilo.
Len tak z logického hľadiska z 5 ste tam 3 a predstava , že to pôjde lepšie asi neni moc dobrá. Ja viem Jerryl, že Ty spraviš pre klub aj posledné no len aby Ťa vždy podržali aj tý ostatný. Každý ste tiež pracovne vyťažený.

A nejdem to rozoberať nech to nevyzerá, že len Ja rýpem.

Nech sa Vám darí dať všetko do kopy podľa Vašich predstáv.

OPELPBPB Censored




Zle si ma pochopil. Ja sa nebránim žiadnej pomoci. Napíš konkrétne v čom by si mi vedel pomôcť a dám ti plnú právomoc to zrealizovať. Potrebujeme ľudí ako si ty. A nejeduj sa Wink
_________________
OPEL VIVARO LONG 2,5 CDTI WESTFALIA - automat
www.jerryl.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
jerryl
Prezidento
Prezidento


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 633
Bydlisko: Topoľčianky

PríspevokZaslal: Št Okt 02, 2008 4:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

chausj Napísal:
Tak aspon sme teraz troska rozumnejsie.

Tak ze zatial nemame riesit ani ramciky na SPZ, ani vlajocky, proste nic? Lebo Jozo, OPELPBPB, povedal ze by to mohol dat nacenit a mohli by sme to zacat predavat.

No a ja mam dalsiu otazku - uz je zname cislo noveho uctu? Lebo chalanisko, co som mu napalil NAVI chce poslat nejake penazky na ucet klubu, ale nikde neni uvedeny (stale na stranke neni bankove spojenie). Fero mi minuly tyzden hovoril ze tento tyzden by to malo byt poriesene. A mimochodom by sme sa mohli dohodnut aj na nejakom variabilnom symbole, aby sa vedelo ze to je za mapy.



Jurij kľudne môžete aj s Jozefom rozbehnúť výrobu a predaj. Ja by som bol najradšej keby ste sa s Jozefom chytili web-shopu.Len musím doriešiť platby a prevody. Mohli by ste si zobrať na starosť objednávky. Vytvorím internetovú predajňu a dám ti vedieť. Zatiaľ porozmýšlaj konkrétny postup. Chlapec my chodí do Trnavy na vysokú,tak by ti vždy do mesiaca,dvoch doniesol veci z objednávok a rozposlal by si to. Peniaze za dobierky by som ti poslal.
Maj sa.
_________________
OPEL VIVARO LONG 2,5 CDTI WESTFALIA - automat
www.jerryl.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št Okt 02, 2008 4:56 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

jerryl Napísal:
Jurij kľudne môžete aj s Jozefom rozbehnúť výrobu a predaj. Ja by som bol najradšej keby ste sa s Jozefom chytili web-shopu.Len musím doriešiť platby a prevody. Mohli by ste si zobrať na starosť objednávky. Vytvorím internetovú predajňu a dám ti vedieť. Zatiaľ porozmýšlaj konkrétny postup. Chlapec my chodí do Trnavy na vysokú,tak by ti vždy do mesiaca,dvoch doniesol veci z objednávok a rozposlal by si to. Peniaze za dobierky by som ti poslal.
Maj sa.


Dobre, ja v podstate suhlasim, dufam ze aj Jozo Very Happy Inac niekedy ked budes v Seredi a budes mat vecer chvilku casu, tak by som rad za tebou dobehol.

Ohladom E-Shopu, mozem sa porozpravat s par ludmi co to maju a mam aj takych co by mi to naprogramovali zadarmo, len treba sa dohodnut ze co a ako. Ved vies ze ja rad pomozem ked mozem.

Fakt by bolo dobre sa stretnut Exclamation
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jerryl
Prezidento
Prezidento


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 633
Bydlisko: Topoľčianky

PríspevokZaslal: Št Okt 02, 2008 5:22 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

chausj Napísal:
jerryl Napísal:
Jurij kľudne môžete aj s Jozefom rozbehnúť výrobu a predaj. Ja by som bol najradšej keby ste sa s Jozefom chytili web-shopu.Len musím doriešiť platby a prevody. Mohli by ste si zobrať na starosť objednávky. Vytvorím internetovú predajňu a dám ti vedieť. Zatiaľ porozmýšlaj konkrétny postup. Chlapec my chodí do Trnavy na vysokú,tak by ti vždy do mesiaca,dvoch doniesol veci z objednávok a rozposlal by si to. Peniaze za dobierky by som ti poslal.
Maj sa.


Dobre, ja v podstate suhlasim, dufam ze aj Jozo Very Happy Inac niekedy ked budes v Seredi a budes mat vecer chvilku casu, tak by som rad za tebou dobehol.

Ohladom E-Shopu, mozem sa porozpravat s par ludmi co to maju a mam aj takych co by mi to naprogramovali zadarmo, len treba sa dohodnut ze co a ako. Ved vies ze ja rad pomozem ked mozem.

Fakt by bolo dobre sa stretnut Exclamation


Stretneme. Neboj.
Moja priorita je teraz naša stránka. Musím sa porozprávať s Bennym. Totálne to stagnuje.
_________________
OPEL VIVARO LONG 2,5 CDTI WESTFALIA - automat
www.jerryl.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št Okt 02, 2008 6:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

OK, ja teda zatial predbezne pozidtuje ze co a ako
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jerryl
Prezidento
Prezidento


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 633
Bydlisko: Topoľčianky

PríspevokZaslal: Št Okt 02, 2008 7:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

chausj Napísal:
OK, ja teda zatial predbezne pozidtuje ze co a ako

Poteším ťa.

Tu máš odkaz kde vytvorím náš ISHOP Opelclubu.

http://www.internetovypredaj.sk/?o=290&kt1=0

Môže byť?
Mám sa do toho pustiť?Už som začal vytvárať. Máme tu možnosť si vytvoriť obchod za registráciu,teda zadarmo.
_________________
OPEL VIVARO LONG 2,5 CDTI WESTFALIA - automat
www.jerryl.salem.sk


Naposledy upravil jerryl dňa Št Okt 02, 2008 9:11 pm, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
OPELPBPB
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.04.2007
Príspevky: 314

PríspevokZaslal: Št Okt 02, 2008 8:29 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Jerryl

ja sa nejedujem. Mne, Jurimu a ďalším ide len o jednu vec vytvoriť kruh ľudí čo chcú a budú dýchať s týmto klubom. A ako sa chovám a ako reagujem sú vyvodené z mojej práce. Buď niečo robím poriadne alebo ak nie tak chyby napravím no ak na to nemám tak skladám karty. No keď som sa zažral do tohto klubu tak nezložím karty pokiaľ to nebude mať zmysel. Tak asi sa ma nezbavíš Smile

Ohľadom Web Chopu : volal som kamarátovi do Prahy a sľúbil že my pošle link na stránku kde sa dá vytvoriť Chop. 1500 Sk aktivácia.

A inak ak si stále v Dubnici nád Váhom ? Ak áno tak na budúci týždeň sa môžeme stretnúť aj s Jurim. Prídeme na kávu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št Okt 02, 2008 10:13 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

jerryl Napísal:
Poteším ťa.

Tu máš odkaz kde vytvorím náš ISHOP Opelclubu.

http://www.internetovypredaj.sk/?o=290&kt1=0

Môže byť?
Mám sa do toho pustiť?Už som začal vytvárať. Máme tu možnosť si vytvoriť obchod za registráciu,teda zadarmo.


No vyzera to celkom dobre Very Happy a da sa to urobit napriiklad aj v klubovych farbach? Mozem zase dohodnut potom aby sme mali to zverejnene na www.automenu.sk Tak ze kludne sa do toho mozes pustit pomalicky, a ja sa vyskusam popytat chalanov ci mi nevytvoria normalne nas vlastny shop Razz
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
scorpi4
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 19.01.2008
Príspevky: 330
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne Okt 19, 2008 10:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

chausj Napísal:
Tak aspon sme teraz troska rozumnejsie.

Tak ze zatial nemame riesit ani ramciky na SPZ, ani vlajocky, proste nic? Lebo Jozo, OPELPBPB, povedal ze by to mohol dat nacenit a mohli by sme to zacat predavat.

No a ja mam dalsiu otazku - uz je zname cislo noveho uctu? Lebo chalanisko, co som mu napalil NAVI chce poslat nejake penazky na ucet klubu, ale nikde neni uvedeny (stale na stranke neni bankove spojenie). Fero mi minuly tyzden hovoril ze tento tyzden by to malo byt poriesene. A mimochodom by sme sa mohli dohodnut aj na nejakom variabilnom simbole, aby sa vedelo ze to je za mapy.


normalne si mi prebral kseft z mapami? Very Happy no pekne,a ze kamarat...
priatelia zdravim Vas,po dlhej odmlke zapricinenej mojou nepritomnostou som tu znova...a Juri,mam aj nove mapy,mali by uz ist aj do novych oplikov...lebo niektorym tie nase mapy nenacitavalo,to si pamatas iste aj Ty...takze sa rad zucastnim toho,aby sa nejake financie z toho "vytlkli" pre klub..ved je to pre nas vsetkych.. Very Happy
_________________
1.Opel Vectra 2,2 DTi Sport GTI hatschback(2004)
2.VW Golf III Cabrio 1,6 i (1997)
3.VW Sharan 1,9 TDi (2001)
4.BMW 5 3,0 TDi Commonrail (2003)
5.Audi A6 1,9 TDi navi+ (2001) /ex/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> Vaše otázky na vedenie klubu Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group