Opelclub Fórum
Klub a čo ďalej
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> Vaše otázky na vedenie klubu
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
OPELPBPB
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.04.2007
Príspevky: 314

PríspevokZaslal: Ut Sep 30, 2008 11:30 pm    Predmet: Klub a čo ďalej Odpovedať s citátom

Ahoj
asi som blázon a hlavne drzí, keď chcem napísať kritiku voči vedeniu klubu. Nemyslím tým Prezidenta a 2 členov rady ale ostatných. Skúsim to od začiatku. Celé toto šialenstvo nastalo keď som našiel túto stránku na nete. Hovorím si super! Konečne niekto dal dokopy ľudí ktorý idú za niečim. Tým som sa snažil zaplatiť rýchlo členské a hup na Duchonku. Keď že som nikoho nepoznal a nemám ústa ako vráta tak som sa otočil z Duchonky šiel domov. Ja viem bola to moja vina. Tak som celý dlhý rok čakal na nový zraz. Počas celého roka som chodil na toto fórum a mlčky som sa díval ako sa to na ňom nehýbe. Nič nové. Tešil som sa ako malé decko na tričko alebo nejaké veci, ktoré budú v CLUB Schope a plno iných vecí čo sa sľúbili a niesu spravené na stránke. Zasielanie členských prevkazov trvá strašne dlho. Na túto tému, kritiku nikto nezareagoval tak aby sa chyba napravila. Nechce sa my to tu rozpisovať ale každý viem čo mám na srdci a čo neklape a mohlo by. No aby som pokračoval ďalej tak sa tu objavil nový zraz a na Margite. Jasne že som nemohol chýbať a tým som samozrejme bol tam ako na koni. No dám asi 3 bodky a preskočím celý tento Levický zraz ale aj tak dík tým čo sa na tom nadreli a vynaložili úsilie. Na základe tohto zrazu som spoznal ľudí, ktorí stýmto klubom žijú a chcú žiť. Počas celej doby tu skôr vidím skôr nespokojných ako spokojných ľudí.

A preto sa pýtam :
- nieje čas na zmenu
- urobiť pre tento klub viac
- tí čo nemajú na to čas nech prenechajú svoje povinnosti druhým

Jerryl - tieto slová nepatria tebe ale tým druhým, viaceri sme radi že si prezidentom, že tento klub vedieš

Pardón za chyby je neskoro večer.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
azmodan
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 29.08.2007
Príspevky: 2872

PríspevokZaslal: St Okt 01, 2008 5:16 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja k tomu len tolko ze som osobne spoznal OPELPBPB a myslim ze je jeden z tych ktori by si zasluzili byt vo vedeni klubu(je dost velky fenusik a nema problem nieco pre klub urobit hoci aj zadarmo), ak ma samozrejme zaujem ... ale to je len moj nazor Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Durko
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 11.10.2007
Príspevky: 379
Bydlisko: Rybnik

PríspevokZaslal: St Okt 01, 2008 7:10 am    Predmet: Odpovedať s citátom

síce nie som členom ale hádam ma neukameňujete za názor ......

opelpbpb trosku sa tvoj prispevok rozchadza na razcesti

preukazy vystavuje a odosiela - jerryl, pritom dole ho chvalis za vedenie klubu // o.i. hovoril som s jerrylom na Margite aj o preukazoch, iste je ze veccsinou su si clenovia sami na vine

club shop & uzivatelske profily - benny? nieje nahodou tu kamen urazu? ( BENNY - bez urazky )

no a zostava nam - macil, nevidim v tvojom prispevku ziadnu kritiku, takze si asi zasluzi pochvalu za AKTIVNE nielen udrzovanie funkcnosti fora, ale aj cenne prakticke rady.

& clenovia - opelpbpb musis rozlisit medzi aktivnym clenom a pasivnym clenom, t.j. tych ktori sa len zaregistrovali aby mali kde tu zlavu a tych ktori chcu aj dusevne patrit do klubu, nechcem nikoho urazit ale tych naozaj aktivnych by si urcite spocital na prstoch ktore mas

p.s. datum mojej registracie je 11.10.2007 a na toto forum chodim rad
_________________
Nie som členom OPELCLUBU
Opel Vectra Caravan X 16 XEL, r.v. 98
105500 km
Spotreba:
dialnica - 6,4L
behacky po okoli - 7,03L / 6,94L / 7,18L / 7,37L
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St Okt 01, 2008 7:19 am    Predmet: Odpovedať s citátom

no nakolko ja viem, tak preukazy nevybavuje Jerryl, resp. nie sam. Toto by mohlo byt dovodom na to neskore vybavenie, podla mna by to mal mat na starosti len jeden clovek.

K tomu shopu - tiez by som prijal nieco take.

No a napriklad ramceky na SPZ sa tu snazim presadit uz asi dva roky, ale bohuzial stale nic. Jozo, asi by sme aspon tieto ramceky a klubove vlajocky mali zobrat na starost.
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: St Okt 01, 2008 8:12 am    Predmet: Odpovedať s citátom

kazdy takyto projekt vyzaduje mnoho casu. su to mnohe hodiny, co si niekolko malo osob ukrajuje zo svojho volneho casu. obzvlast take veci ako nejaky zraz ci administracia fora.

toto asi vacsina nezainteresovanych neuvedomuje, preto sa im lahko kritizuje

na druhej strane, ked vedenie klubu nestiha, malo by prijat opatrenia.
1. alebo nejake ulohy zverit dalsim clenom (ak sa najde niekto ochotny a ma doveru)
2. alebo urcite aktivity radsej nerobit, pokial na ne cas nie je

myslim si, ze vedenie klubu je neustale kritizovane a neustale ma nedostatok casu. tazko asi v takej situacii zachovat klud a dobru naladu. prejavuje sa to na reakciach.

takze dobrovolnici co mate dostatok volneho casu, hlaste sa sa svojou ponukou a predstavou pomoci.
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
OPELPBPB
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.04.2007
Príspevky: 314

PríspevokZaslal: St Okt 01, 2008 8:25 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Durko Napísal:
síce nie som členom ale hádam ma neukameňujete za názor ......

opelpbpb trosku sa tvoj prispevok rozchadza na razcesti

preukazy vystavuje a odosiela - jerryl, pritom dole ho chvalis za vedenie klubu // o.i. hovoril som s jerrylom na Margite aj o preukazoch, iste je ze veccsinou su si clenovia sami na vine

club shop & uzivatelske profily - benny? nieje nahodou tu kamen urazu? ( BENNY - bez urazky )

no a zostava nam - macil, nevidim v tvojom prispevku ziadnu kritiku, takze si asi zasluzi pochvalu za AKTIVNE nielen udrzovanie funkcnosti fora, ale aj cenne prakticke rady.

& clenovia - opelpbpb musis rozlisit medzi aktivnym clenom a pasivnym clenom, t.j. tych ktori sa len zaregistrovali aby mali kde tu zlavu a tych ktori chcu aj dusevne patrit do klubu, nechcem nikoho urazit ale tych naozaj aktivnych by si urcite spocital na prstoch ktore mas

p.s. datum mojej registracie je 11.10.2007 a na toto forum chodim rad

Ahoj Jurko

no možno sa kritika rozchádza ale nepatrím k tým čo by začali nadávať a skôr som to písal tak aby sa dotknutý vyjadrili samy a uvedomili si, že niečo nieje v poriadku. Ale ak to chceš počuť inak - nech sa ľúby :

Web stránka + preukazy to sa týka bennyho

Tu máš správnu radu :
Jaroslav Lauko - prezident a isto viem že u neho je snaha a chce aby to šlapalo a je nenahraditeľný
Benjamín Chladný - stránka bez zmien, členské preukazy neskoro a atď
Vratko Moravčík - tohto ani nepoznám
Ľubomír Macicha - Macil je človek bez ktorého by klub nemal zmysel
František Bokroš - poznám len na základe zrazu Levice a myslím si že OKI

A nieje to len môj názor ale aj názor druhých!!!! To si uvedom!!!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
OPELPBPB
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.04.2007
Príspevky: 314

PríspevokZaslal: St Okt 01, 2008 8:31 am    Predmet: Odpovedať s citátom

iurai Napísal:
kazdy takyto projekt vyzaduje mnoho casu. su to mnohe hodiny, co si niekolko malo osob ukrajuje zo svojho volneho casu. obzvlast take veci ako nejaky zraz ci administracia fora.

toto asi vacsina nezainteresovanych neuvedomuje, preto sa im lahko kritizuje

na druhej strane, ked vedenie klubu nestiha, malo by prijat opatrenia.
1. alebo nejake ulohy zverit dalsim clenom (ak sa najde niekto ochotny a ma doveru)
2. alebo urcite aktivity radsej nerobit, pokial na ne cas nie je

myslim si, ze vedenie klubu je neustale kritizovane a neustale ma nedostatok casu. tazko asi v takej situacii zachovat klud a dobru naladu. prejavuje sa to na reakciach.

takze dobrovolnici co mate dostatok volneho casu, hlaste sa sa svojou ponukou a predstavou pomoci.

Ahoj
áno ľahko sa kritizuje a ťažšie sa koná. Ale prečo keď má niekto málo času a nemá chuť niečo napraviť tak prečo nezloží karty a nehľadá náhradu a svojim konaním odpudzuje členov a nečlenov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bobo1
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.07.2008
Príspevky: 252
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Okt 01, 2008 8:51 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja sa chcem len opýtať, keďže som nebol na zraze z dôvodu mojej svadby, či tam nebol priestor na debatu o vyššie spomínaných problémoch? Ak áno tak s akým výsledkom?

Pretože podľa mňa je taká akcia najvhodnejším prostredím na diskusiu a hľadanie východiska s tejto zložitej situácie. Čo sledujem debatu na tomto fóre, tak mi to skôr pripadá ako štekanie psov spoza plota, ktoré ale zatiaľ okrem urazených a dotknutých predstaviteľov vedenia klubu nič nové neprinieslo.
_________________
Opel Astra G Caravan 1.8 - 92 Kw r.v. 2002

Spritmonitor.de

VW - Polo Clasic 1.4 - 44 Kw -na odpočinku
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
OPELPBPB
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.04.2007
Príspevky: 314

PríspevokZaslal: St Okt 01, 2008 9:03 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj
áno ľahko sa kritizuje a ťažšie sa koná. Ale prečo keď má niekto málo času a nemá chuť niečo napraviť tak prečo nezloží karty a nehľadá náhradu a svojim konaním odpudzuje členov a nečlenov. A hlavné neurážať sa a podobné. Ide len o jedno a to je dať to do kopy spoločnými silami aby to fungovalo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Durko
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 11.10.2007
Príspevky: 379
Bydlisko: Rybnik

PríspevokZaslal: St Okt 01, 2008 9:15 am    Predmet: Odpovedať s citátom

opelpbpb po pravde som ani nevedel ze to osadenstvo je take velke

- s tym ze tento kriticky nazor ma viac ludi, s tym s tebou suhlasim

- pre mna je len zarazajuce ze chcel podat "demisiu" prezident, a to prezident ktori si svoju pracu zastane - na tomto si myslim sa zhodneme vsetci

- konštruktívna kritika určite nikomu neublíži, ale či to niečomu napomôže ..........
_________________
Nie som členom OPELCLUBU
Opel Vectra Caravan X 16 XEL, r.v. 98
105500 km
Spotreba:
dialnica - 6,4L
behacky po okoli - 7,03L / 6,94L / 7,18L / 7,37L
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St Okt 01, 2008 11:41 am    Predmet: Odpovedať s citátom

[quote="Bobo1"]Ja sa chcem len opýtať, keďže som nebol na zraze z dôvodu mojej svadby, či tam nebol priestor na debatu o vyššie spomínaných problémoch? Ak áno tak s akým výsledkom? quote]

no nebolo tam moc priestoru na to aby sa o tak nieco porozpravalo, v podstate ani nebolo kde. Sice mozno ze som to nezaregistroval a nieco take predsa sa konalo. Ale ked ze sme boli rozhadzany po celom areali, tak sa nedalo vsetrko registrovat. (Ja som napriklad nestihol prebrat cenu, a to ze sa odovzdavat zacali pol hodinu dopredu nikto nikomu nepovedal).

No a dalsia vec ze cloveka po urcitom case omrzi nieco navrhovat a dostavat odpovede v zmysle ze teraz na to neni spravny cas a ze sa to bude riesit neskor.
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bobo1
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.07.2008
Príspevky: 252
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Okt 01, 2008 1:09 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

[quote="chausj"]
Bobo1 Napísal:
Ja sa chcem len opýtať, keďže som nebol na zraze z dôvodu mojej svadby, či tam nebol priestor na debatu o vyššie spomínaných problémoch? Ak áno tak s akým výsledkom? quote]

no nebolo tam moc priestoru na to aby sa o tak nieco porozpravalo, v podstate ani nebolo kde. Sice mozno ze som to nezaregistroval a nieco take predsa sa konalo. Ale ked ze sme boli rozhadzany po celom areali, tak sa nedalo vsetrko registrovat. (Ja som napriklad nestihol prebrat cenu, a to ze sa odovzdavat zacali pol hodinu dopredu nikto nikomu nepovedal).

No a dalsia vec ze cloveka po urcitom case omrzi nieco navrhovat a dostavat odpovede v zmysle ze teraz na to neni spravny cas a ze sa to bude riesit neskor.

Je potom fakt škoda, že sa tam nevytvoril priestor na diskusiu ohľadne situácie, v akej sa klub nachadza, kde by si prítomní vyjasnili svoje názory a postoje a prípadne navrhli východiská.

Súklasím aj iuraiom, že ak niekomu záleží na napredovaní a rozvíjaní klubu a je za limitom svojich síl a schopností, mal by túto skutočnosť prijať a odovzdať "řezlo" ďalej. Určite by ale taká osoba mala zstávať významné - čestné miesto v klube s určitými hýhodami -poctami.

No neubránim sa pocitu, že toto vlákno je len akási bútľavá vŕba bez reálnej možnosti na vyriešenie problémov klubu.
_________________
Opel Astra G Caravan 1.8 - 92 Kw r.v. 2002

Spritmonitor.de

VW - Polo Clasic 1.4 - 44 Kw -na odpočinku
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
azmodan
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 29.08.2007
Príspevky: 2872

PríspevokZaslal: St Okt 01, 2008 1:23 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Moj nazor: niektore moje postrehy su totozne s tymi ktore tu uz odzneli

1. ak vedenie klubu nestiha treba prijat opatrenia vo forme angazovania novych clenov ktori su ochotni pre klub nieco spravit , je sice pekne ze v spravnej rade su urciti ludia ,ale niektori naozaj ani neviem kto su, a myslim ze pre napredovanie OC nie su potrebni ak nieco nehodlaju robit.. nic netrva vecne ani laska k jedny slecne a preto by som ich minimalne doplnil schopnymi ludmi(ak nie nahradil)..pripada mi prinajmensom zvlastne ak ani clenovia spravnej rady nepridu na najvecsi OC zraz..nehovorim uz o tom ze by sem obcas mohli niecim prispiet...

2. Veci ktore mi chybaju v porovnani s vecsimi a podla mna lepsie fungujucimi klubmi - CLUB SHOP a uzivatelske profily (svojim sposobom su uz nahradene)... Vsetky reklamne predmety(tricka, siltovky, pera zaroven sluzia ako lakadlo pre novych clenov a nejako tak moralne upevnuju klub mozno sa smejete ale je to tak Wink)

Nechcem nikomu krivdit ale odkedy som tu zaregistrovany tak sa mi zda ze pre tento klub nieco robia iba jerryl a macil bez tychto dvoch by sa to mohli zabalit...tymto nechcem znevazovat pracu inych ale jednoducho ich pracu nevidno...

k preukazom... kludne by stacilo posielat raz za mesiac a nikoho to nezabije ked si vycleni 2-3 hodiny za mesiac na tlacenie preukazov...predpokladam ze viac to nezaberie..spominam to v suvislosti s tym ze ja som cakal na preukaz 3 mesiace tusim a aj tak som ho dostal az osobne na zraze
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St Okt 01, 2008 3:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

A ako inak ako tymto sposobom cleny maju vyjadrovat nazor? behat po celom slovensku za clenmi rady? Je to jasne ze vlastne tu mozme pisat co chceme a nemusia nas pocut. Podla mna treba urobit zoznamik ze co by bolo treba zmenit a normalne to poslat spravnej rade - nech sa na to pozru a normalne sa k tomu vyjadria.

S tym SHOPom mas uplnu pravdu, podla mna by to velmi pomohlo klubu a uz by to bolo aj na inej urovni
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Okt 01, 2008 7:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Chlapi, tému som presunul do "Vaše otázky na vedenie klubu", ale nechal som zrkadlo aj v "Online kecoch", aby ste si to našli.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St Okt 01, 2008 9:13 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

dakujeme, co by sme bez teba robili Very Happy
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Okt 01, 2008 9:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Boli by ste ako stádo čertov, na neudržanie. Twisted Evil
Alebo by ste možno len tak sedeli a kývali nohami. Wink
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St Okt 01, 2008 9:21 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

my by sme boli ako stado nekontrolovatelnych oplakov Very Happy
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jerryl
Prezidento
Prezidento


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 633
Bydlisko: Topoľčianky

PríspevokZaslal: Št Okt 02, 2008 5:55 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravím všetkých.
Chcem reagovať na kritiku.
Samozrejme máte všetci pravdu.
Na zraze tento rok sme sa mali stretnúť všetci skalní a mali sme prehodnotiť ako ďalej.Nestalo sa.
Momentálne sme asi v takom štádiu, že sa čaká na technickú migráciu stránky na nový server. Ondrej /Nepto/ mi prislúbil osobne, že sa postará o dotiahnutie už toľko spomínaných profilov.Držím mu palce,aby sa mu to podarilo. Čo sa týka tých nešťastných preukazov, tak tie som si zobral pod svoje "krídla".
Po rozhovore s Legionárom z Opelklub Rembau a jeho radách,prisľúbil pomoc, sa zmení celková vyzáž preukazu a úplne z automatizovanie registrácie. Preukaz dostane každý člen len raz.Bude v podobe kreditnej karty. Avízo na predlženie členstva príde každému na mail a do profilu, kde sa každému členovi včas pripomenie, že mu končí členstvo za príslušné obdobie.
Nedá mi nespomenúť, ako už niektorí členovia avizovali, vedenie klubu sa zúčastnilo na autosalóne v Nitre, kde na základe oficiálnej pozvánky od General Motors Southeast Europe Ltd., sa uskutočnilo stretnutie s generálnym riaditeľom pre Opel v CZ a SK, pánom Steffen Raschig a ďalších členov manažmentu.
Bolo to veľmi milé stretnutie, kde sa páni zaujímali veľmi podrobne o dianie okolo klubu a našu spoluprácu s "dílermi" značky opel ako aj využitiu značkových servisov.
Na záver sme sa dohodli , že sa budú snažiť zrealizovať a distribuovať všetkým členom klubu priamo domov, technické info v grafickej forme: Opelmagazín SK. Samozrejme v slovenčine. Túto ponuku sme s radosťou prijali.
Vrátim k spomínanému "opelklub shopu".
Prevádzkoval som ho dva roky. Pred rokom a niečo som osobne požiadal Bennyho,aby dočasne pozastavil prevádzku na webe, nakoľko sa mi začali množiť neprebrané zásielky.Každá zásielka čo sa mi vrátila ,tak som musel zaplatiť 45 Sk za vrátenie.
Nemusíte sa ale obávať.Tento rok sa to už asi nestihne, ale na budúci rok opäť otvoríme predaj klubových predmetov.Určite sa ale zvolí varianta tá, že najprv bude musieť byť prevedená platba na účet a potom budú rozposielať objednané veci. Je stým dosť veľa práce. Kto už posielal niečo na dobierku, tak vie o čom hovorím. A to nevravím o samotnom balíčkovaní.
Na záver spomeniem aj info čo sa týka členov správnej rady.
Na zraze sme mali krátke sedenie, kde ma požiadal Tibor Méry o uvolnenie z funkcie, nakoľko je pracovne veľmi zaneprázdnený.Akceptujem jeho rozhodnutie. Ďalším členom správnej rady bol Maroš Mucha. Nakoľko jeho aktivity boli na nulovej úrpvni, rozhodli sme jednoznačne o jeho vyradení zo správnej rady.
Padla tu otázka, že kto je ďalší člen vedenia Vratko Moravčík. tak tento chalanisko nám vždy zabezpečuje technické prostriedky pri súťažiach hod hlavou,hod alternátorom a skladanie motora.Samozrejme že to aj všetko zorganizuje a zariadi.
ďalej v okolí ZM ponúka svoje služby vo svojom autoservise pre členov klubu.
Na záver to zhrniem.
Máte opodstatnené pripomienky, ktoré ja osobne vítam,lebo vidím, že osud klubu nie je veľa členom ľahostajný. Osobne sa budem snažiť,aby to všetko čo som uviedol vyššie sa aj splnilo. Chcem to všetko dať na správnu cestu,aby sme na budúci rok na našom ďalšom stretnutí mohli sa v kľude zabaviť.
Rád príjmem všetky pripomienky a návrhy.
Držte palce a poprosím Vás ešte o nejaký čas na realizáciu projektov.

S pozdravom

jerryl.
_________________
OPEL VIVARO LONG 2,5 CDTI WESTFALIA - automat
www.jerryl.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št Okt 02, 2008 7:17 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak aspon sme teraz troska rozumnejsie.

Tak ze zatial nemame riesit ani ramciky na SPZ, ani vlajocky, proste nic? Lebo Jozo, OPELPBPB, povedal ze by to mohol dat nacenit a mohli by sme to zacat predavat.

No a ja mam dalsiu otazku - uz je zname cislo noveho uctu? Lebo chalanisko, co som mu napalil NAVI chce poslat nejake penazky na ucet klubu, ale nikde neni uvedeny (stale na stranke neni bankove spojenie). Fero mi minuly tyzden hovoril ze tento tyzden by to malo byt poriesene. A mimochodom by sme sa mohli dohodnut aj na nejakom variabilnom simbole, aby sa vedelo ze to je za mapy.
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> Vaše otázky na vedenie klubu Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group