Opelclub Fórum
vyskovo nastavitelne sedadlo, dverove svetla

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Št Sep 25, 2008 7:13 am    Predmet: vyskovo nastavitelne sedadlo, dverove svetla Odpovedať s citátom

TSteinar Napísal:

iurai, neodpustim si napisat ti do tohto vlakna, som zvedavy na par tvojich uprav, takze potom, ked mi odpovies, to kludne zmazem.

-ako si spravil sedadlo spolujazdca vyskovo nastavitelne? aj ja mam kozenny interier z CDX, ale pred fl a nie je vyskovo nastavitelna spolujazdcova strana. tak je to mozne nejak dorobit?
-tlacitka na dverach pre elekticke okna? to znamena, ze aj spolujazdec na dverach ma tlacitko na stahovanie okien? to by sa mi pacilo take nieco pridat
-a ako narocne je spravit ten variabilny cyklovac s koleckom z Omegy a aj s palubnym PC? co treba vsetko dorobit?
-svietiacie LED vo dverach? to mas ako namiesto original ziarovky SUFIT alebo ako?

Diky za odpovede, potom zmazem.

_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Št Sep 25, 2008 7:17 am    Predmet: Odpovedať s citátom

vyskovo nastavitelne sedadlo spolujazdca sa vyrobi jednoducho - z anglickej verzie Vectry sa vezme konzola s packou a potrebnymi plastmi

Myslim si, ze to bola aj volitelna vybava

rovnako ma zmysel opacna zmena - ak Vam vyhovuje zakladna nizka poloha, je mozne prerobit sedadlo vodica na vyskovo nenastavitelne. aspon sa bude menej kyvat
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Št Sep 25, 2008 7:21 am    Predmet: Odpovedať s citátom

dverove svetla s pouzitim 2ks vyskosvietivych bielych LED som vyrobil z dovodu, ze som mal len standardne dverove odkladacie priestory.

Vysledok je sice efektny, ale neprakticky, lebo tie LED trocha oslepuju, na rozdiel od normalnych dverovych svetiel.

U verzie s dverovymi svetlami su ine kapsy, kde je extra miesto na zacvaknutie svetla
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
TSteinar
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 18.01.2008
Príspevky: 642

PríspevokZaslal: Št Sep 25, 2008 11:07 am    Predmet: Odpovedať s citátom

iuraiko, a co este tie ostavajuce dve otazky? ako moc je narocna ta uprava packy z Omegy? a este co to ovladanie stahovania okien na dverach? u mna maju tlacitko na dverach len zadne dvere, ci len tak si to myslel?
a inak keby si chcel original ten tapacir aj s otvormi na svetla, tak ti predam vsetko za 5000, v sedackach s airbagom, ten cierny interier po facelifte.
ale dakujem za odpoved.
_________________
OPEL Vectra B 2.2 16v 108 kW 2001
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
martin_cox
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 27.02.2008
Príspevky: 67
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Št Sep 25, 2008 12:29 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

a co ta prerabka na palubny pocitac MID?? to by ma moc zaujimalo,dik..
_________________
vectra B,SK 1.8 16V 85kw X18XE
vectra B,UK 2.5 24V 143kw X25XE - Ma niekto zaujem?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Št Sep 25, 2008 2:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

TSteinar Napísal:
iuraiko, a co este tie ostavajuce dve otazky? ako moc je narocna ta uprava packy z Omegy? a este co to ovladanie stahovania okien na dverach? u mna maju tlacitko na dverach len zadne dvere, ci len tak si to myslel?
a inak keby si chcel original ten tapacir aj s otvormi na svetla, tak ti predam vsetko za 5000, v sedackach s airbagom, ten cierny interier po facelifte.
ale dakujem za odpoved.


tlacitka do dveri som napisal do elektra: http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=5565

packa z Omegy nie je zlozita, len efekt sa mi vidi podobne dobry ako montaz skodovackeho cyklovaca. navod je niekde na nete "Omega Wischerschalter"

palubny pocitac - toho som tu popisal vela, tusim najma sem http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=4384

sedacky nepotrebujem - treba stastie skusit v inzercii
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Teo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 19.01.2008
Príspevky: 5072
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut Sep 30, 2008 5:50 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

pani ako na trhu Laughing
_________________
Omega B caravan 2,5 DTI 150PS
tel. 0903 75 75 34
www.teoracing.sk
www.tec2000.sk
Opravíme aj to čo už nik nedokáže
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group