Opelclub Fórum
Volant VECE
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
rawenn
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 01.11.2009
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: Po Jún 28, 2010 5:01 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

24petusko Napísal:
rawenn Napísal:
Screen : a tu mate ten druhy a ako si vsimnete toto uz je iba na kablikovane a do tej dosky idu iba tri kabliky a v tom prvom pripade su vystupy styri preto to nejde ale ak by bol nejaky dobry elektrikar a pobavil sa z tym urcite by na nieco prisiel to som si isty


pekna pracicka Applause Applause

tak som to myslel aby si sa s tym skusil pohrat ked som ti pisal vyssie...

teraz si technik - praktik volantovy
Dakujem ale fotil som to kvoli tomu aby mali ludia aspon aky taky prehlad co a ako to tam dnu vo volante je Wink ja som sa z tym bavil zhruba asi dve hodky pokial som to vsetko dal do poriadku a este som aj fotil aby bolo aj nejake foto k tomu co robim ....mozno to niekomu pomoze uvidime Very Happy
_________________
Vectra C, 2.0l DTi,2003 r.v. estate, Y20 DTH
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rawenn
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 01.11.2009
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: Po Jún 28, 2010 5:04 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Spohrelt Napísal:
rawenn Napísal:
Screen : a tu mate ten druhy a ako si vsimnete toto uz je iba na kablikovane a do tej dosky idu iba tri kabliky a v tom prvom pripade su vystupy styri preto to nejde ale ak by bol nejaky dobry elektrikar a pobavil sa z tym urcite by na nieco prisiel to som si isty


No podal mna, by ti to nejaky elektrikar mohol vediet urobit .
hmm ved to mas napisane v mojom prispevku ze ak by bol nejaky elektrikar ..domaci kutil urcite by to nejako dal dohromady ale clovek,ktory sa nerozumie do elektriky by urobil akurat tak velky problem a zvlast na autach ako su tieto co je samy pocitac Wink
_________________
Vectra C, 2.0l DTi,2003 r.v. estate, Y20 DTH
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferooo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 19.10.2010
Príspevky: 597
Bydlisko: Pov.Bystrica

PríspevokZaslal: Št Feb 10, 2011 7:33 am    Predmet: Odpovedať s citátom

sorry, ze ozivujem staru temu, ale rawenn nemas nahodou odfotene aj plosaky? myslim tie dva, na ktorych su tlacitka. Tiez som rozmyslal nad vymenou, ale potreboval by som vidiet plosaky, ze ci bude mozne to nejako upravit na predface VeCe.
Inak, ked som sa hral s op-com, tak niekde som nasiel polozku ovladania radia z volantu a bolo tam na vyber stary(cudliky) alebo novy(koliecka). Takze mozno, ze to po vymene este treba cez diag zmenit...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rawenn
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 01.11.2009
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: Št Feb 10, 2011 7:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ferooo Napísal:
sorry, ze ozivujem staru temu, ale rawenn nemas nahodou odfotene aj plosaky? myslim tie dva, na ktorych su tlacitka. Tiez som rozmyslal nad vymenou, ale potreboval by som vidiet plosaky, ze ci bude mozne to nejako upravit na predface VeCe.
Inak, ked som sa hral s op-com, tak niekde som nasiel polozku ovladania radia z volantu a bolo tam na vyber stary(cudliky) alebo novy(koliecka). Takze mozno, ze to po vymene este treba cez diag zmenit...
no tie novsie mozem odfotit a hodit to niekam aby si si to mohol pozriet ale ja pochybujem ze to pojde prerobit ako som sa na to pozeral nie je to iba tak ....ale to ci sa da alebo nie necham na teba ak odfotim tak to tu zavesim aby si si mohol prezriet a potom sa mozes podelit z ludmi aby vedeli co a ako ...zatial sa maj pekne
_________________
Vectra C, 2.0l DTi,2003 r.v. estate, Y20 DTH
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferooo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 19.10.2010
Príspevky: 597
Bydlisko: Pov.Bystrica

PríspevokZaslal: Št Feb 10, 2011 7:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ok, tak ak sa ti da, odfot obe strany plosakov.
diky Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rawenn
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 01.11.2009
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: Pi Feb 11, 2011 6:28 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak tu to mas odfotene komplet rozobrane a dalsie foto pridam k tomu ale neviem ci z toho budes nieco mat Wink
_________________
Vectra C, 2.0l DTi,2003 r.v. estate, Y20 DTH
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rawenn
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 01.11.2009
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: Pi Feb 11, 2011 6:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Dalsie Wink
_________________
Vectra C, 2.0l DTi,2003 r.v. estate, Y20 DTH
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rawenn
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 01.11.2009
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: Pi Feb 11, 2011 6:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

no a tu su ostatne fotky co sa dalo odfotit odfotil som a sorry za to ze som to hadzal na viac odkazov uvidime co z toho bude a ci sa bude nieco dat poriesit......A ak by niekto mal zaujem dalo by sa dohodnut na nejakych suciastkach Wink
_________________
Vectra C, 2.0l DTi,2003 r.v. estate, Y20 DTH
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferooo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 19.10.2010
Príspevky: 597
Bydlisko: Pov.Bystrica

PríspevokZaslal: So Feb 12, 2011 8:34 am    Predmet: Odpovedať s citátom

zajtra to skusim pozriet, ale moc dobre tam nevidim "cesticky" na plosakoch. No uvidim ci z toho cosi dostanem Smile
Najlepsie by bolo keby som ich mal fyzicky u seba, zmeral na kazdom kabli ako sa menia hodnoty po stlaceni jednotlivych tlacidiel/koliecok..
Ono s vymenou krytiek je potrebne vymenit aj tu planzetu, kde su spinace na klakson. Som si myslel, ze staci len nove krytky.

rawenn, ty si si kupil nove krytky aj tu planzetu? Vsetko si poprehadzoval do svojho stareho volantu a neslo to? Bol si na diagnostike?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rawenn
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 01.11.2009
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: So Feb 12, 2011 9:03 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som prehodil cely volant a ako pises neslo to koliecka nesli a niektore tlacitka fungovali ale nie ako mali uz si to teraz presne nepametam tak nechcem sa tu robit nejako mudry ale niektore tlacitka iba trubili ako ked stlacis klaksom.Takze som to potom vsetko poprehadzoval do noveho volantu ..myslim to vnutro..lebo ja som volant kupoval kvoli tomu ze bol velmi opotrebovany a nedocital som sa tu na fore ako by som ho dal do poriadku tak som siel na vrakovisko a kupil si novsi Wink
_________________
Vectra C, 2.0l DTi,2003 r.v. estate, Y20 DTH
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferooo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 19.10.2010
Príspevky: 597
Bydlisko: Pov.Bystrica

PríspevokZaslal: So Feb 12, 2011 9:54 am    Predmet: Odpovedať s citátom

cize si kupoval komplet volant z novsej VeCe? Ten si dal namiesto stareho a neslo to? Ci si vybral vnutornosti z noveho a dal ich do stareho volantu?
Teraz neviem, kolko pinovy je kabel na starom volante (co sa napaja na CIM)? Tiez 4 ako pri novom?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rawenn
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 01.11.2009
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: Po Feb 14, 2011 9:27 am    Predmet: Odpovedať s citátom

ferooo Napísal:
cize si kupoval komplet volant z novsej VeCe? Ten si dal namiesto stareho a neslo to? Ci si vybral vnutornosti z noveho a dal ich do stareho volantu?
Teraz neviem, kolko pinovy je kabel na starom volante (co sa napaja na CIM)? Tiez 4 ako pri novom?
chod trosku na skorsie prispevky a tam to mas odfotene komplet a ak myslis koncovku co pripajas dosku volantu tak ta je uplne ta ista ako ta stara ..pozri sa a uvidis Wink
_________________
Vectra C, 2.0l DTi,2003 r.v. estate, Y20 DTH
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rawenn
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 01.11.2009
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: St Júl 06, 2011 9:43 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

kto ma nejaky napad ako to vsetko spojazdnit tak to sem nahodte budeme iba radi Dancing Yellow_Colorz_PDT_01
_________________
Vectra C, 2.0l DTi,2003 r.v. estate, Y20 DTH
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group