Opelclub Fórum
Meriva A - poistka interieroveho osvetlenia

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
simusko
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 06.07.2009
Príspevky: 65
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Ne Jan 30, 2011 12:47 pm    Predmet: Meriva A - poistka interieroveho osvetlenia Odpovedať s citátom

Zdravim,
tak skor nez to auto dam nejakemu elektrikarovi do ruk, chcem sa spytat ci mal niekto podobny problem alebo ci ma niekto dobry napad Very Happy
Interierove osvetlenie mi nesvieti... Poistka prepalena a je tam pernamentny skrat, takze len co som tam chcel pichnut dalsiu poistku zhorela mi v ruke... Na tu poistku je napojene myslim len dve lampicky co sa automaticky rozsvecuju vpredu a dve vzadu.. Nesvieti mi ani svetlo v kufri, takze myslim ze aj to tam bude, ale svetlo v prehriadke pred spolujazdcom svieti... skusal som povyberat vsetky ziarovky co som spomenul, no aj tak stale skrat...
Mal niekto podobny problem? Bojim sa ze sa kdesi predrali kable a bude celkom zaujmavy prolbem najst to miesto...
Pripadne nejaky napad co by som mohol skusit a nenapadlo mi to? Very Happy

Dakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Št Feb 03, 2011 11:53 am    Predmet: Odpovedať s citátom

podla schem su tam 2 poistky
F20 stale napatie 5 Amperov
- kufrove svetlo
- prepinacia zadna lampa (stropna ?)
- indikacia airbagu spolujazdca
- 2 zadne lampy
F35 zapalovanie 5 Amperov
- predne citacie lampy
- svetlo priehradka

z F20 ide aj signal do alarmu

skus pozriet vsetky tie svietidla, ci tam je vsetko v poriadku
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group