Opelclub Fórum
zafira a startovanie

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
primus1701
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 03.09.2008
Príspevky: 11

PríspevokZaslal: St Sep 03, 2008 12:56 pm    Predmet: zafira a startovanie Odpovedať s citátom

Zdar
mam mensi problem s mojou Diankou. Mam v nej schovany imobilizer (tusim meta ).
problem je, ze ked startujem, kluc do zapalovania (otocit),zoslapnut brzdu,prilozit protikus imobilizeru. dotraz to fungovalo vsetko v pohode 4 roky. tyzden dozadu to ide niekedy az na 8x. uz som myslel ze je vybita baterka v klucoch tak som ju vymenil. potom ze ten protikus toho imobilizera je nejak spadnuty a ja to prikladam na ine miesto. ale aj to bolo v poriadku .ostalo uz len brzda .

je tam nejaky spinac ktory sa da popripade vymenit alebo precistit kontakty .mozno ze mam tazku nohu a som ho zatlacil az niekam do motora... Smile
poradte. co s tym .
Dakujem
_________________
opel Zafira 2.0Dti eleg.
r.v.2004
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
primus1701
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 03.09.2008
Príspevky: 11

PríspevokZaslal: Št Sep 04, 2008 8:51 pm    Predmet: Re: zafira a startovanie Odpovedať s citátom

primus1701 Napísal:
Zdar
mam mensi problem s mojou Diankou. Mam v nej schovany imobilizer (tusim meta ).
problem je, ze ked startujem, kluc do zapalovania (otocit),zoslapnut brzdu,prilozit protikus imobilizeru. dotraz to fungovalo vsetko v pohode 4 roky. tyzden dozadu to ide niekedy az na 8x. uz som myslel ze je vybita baterka v klucoch tak som ju vymenil. potom ze ten protikus toho imobilizera je nejak spadnuty a ja to prikladam na ine miesto. ale aj to bolo v poriadku .ostalo uz len brzda .

je tam nejaky spinac ktory sa da popripade vymenit alebo precistit kontakty .mozno ze mam tazku nohu a som ho zatlacil az niekam do motora... Smile
poradte. co s tym .
Dakujem



tak sa to vyriesilo je v p.... te imobilizer Confused
_________________
opel Zafira 2.0Dti eleg.
r.v.2004
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group