Opelclub Fórum
Elektronicke odomykanie dveri na klucik

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASCONA, COMMODORE, MONZA, MANTA, SENÁTOR, REKORD - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mirrco
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 12.06.2007
Príspevky: 629
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Št Sep 04, 2008 5:56 pm    Predmet: Elektronicke odomykanie dveri na klucik Odpovedať s citátom

Vsimol som si ze vo vodicovych dverach je aki spinacik a v ostatnych dverach motorceky.
Tak podobne to bolo aj v pred tym co som mal auto ale nikdy to nefungovalo.
premyslam ze ak nenajdem ziadnu schemu spravim to aspon na gombik ktorym budem zamykat a odomykat ostatne dvere.Mozno ak sa podari tak to implantujem do dveri ten spinac a otocenim do prava za zamkne a do lava odomkne...
Ale vsimol som si ze je tam len jedno kontaktny spinac. tazke povodne to mohlo byt tak ze tam bolo potom asi nejake relatko alebo co a to to cele riadilo.
Sa chcem opytat ci niekto ma nejaku schemu toho kvazi centralu alebo toho relatka alebo cislo toho relatka.Nejake relatka mam ale neviem od coho su.
Diky za pomoc
_________________
Opel Ascona C 1.8i (C)18NE 74KW šaragľa
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASCONA, COMMODORE, MONZA, MANTA, SENÁTOR, REKORD - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group