Opelclub Fórum
Funkcia prezident!

 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> Klubové informácie pre Vás
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
jerryl
Prezidento
Prezidento


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 633
Bydlisko: Topoľčianky

PríspevokZaslal: Ut Aug 12, 2008 10:07 pm    Predmet: Funkcia prezident! Odpovedať s citátom

Prajem pekný večer všetkým priaznivcom aj nepriaznivcom nášho združenia.

Nakoľko sa objavujú nespokojné hlasy ohľadom riadenia a vedenia klubu, rozhodol som sa , že v tomto momente abdikujem na funkciu!
Ak si niekto myslí, že jeho peniaze sa stratia niekde v nedohľadne a budú použité na iné účeli ako na klub,tak sa veľmi mýli.
Veľmi rád na zraze predložím všetky výdaje klubu a ostatné výdaje,ktoré boli použité na fungovanie občianskeho združenia. Nakoľko som tento rok už podával za opelklub daňové priznanie,tak nebude problém.
Nakoľko znak a doména klubu je na moje meno, dobrovoľne sa vzdávam uvedenej značky a rád napíšem splnomocnenie pre prípadného záujemcu bez finannčného nároku.
Dúfam, že správna rada pochopí môj príspevok a na stretnutí správnej rady najde riešenie ohľadom funkcie prezidenta.
Celý tento "cirkus" sa zrodil v mojej hlave v 2003 roku. Stálo ma to už nesmierne veľa času a peňazí. Nelutujem ani sekundu,ktorú som venoval pre fanklub a ani korunu,ktorú som investoval.Ani vo sne som nedúfal, že to celé sa dostane na úroveň,kedy nás začínajú oslovovať "díleri" značky Opel a snažia sa zviditeľňovať aj takouto formou reklamy ako je fanklub.
Nikto v tomto spoločenstve si myslím zatiaľ neprišiel skrátka.
Čo sa týka preukazov,tak sa posnažím to všetko dotiahnuť do zrazu,aby každý ho dostal domov.
Pokiaľ niekoho nestihnem vybaviť, tak osobne v piatok a v sobotu budem pri v chode a dohliadnem na to, aby každy dostal to, čo mu patrí.
Toť vsjo.
S pozdravom Váš bývalý prezident.

_________________
OPEL VIVARO LONG 2,5 CDTI WESTFALIA - automat
www.jerryl.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> Klubové informácie pre Vás Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group