Opelclub Fórum
Prístrojová doska

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mamba
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 07.08.2008
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Št Aug 07, 2008 8:29 am    Predmet: Prístrojová doska Odpovedať s citátom

Mam Opel Meriva 1,7CDTI. Problém spočíva v v jemnom drnčaní v interiéri auta, konkrétne v prednej stredovej časti tesne pod čelným oknom ( ako sú ofukovacie lišty na predne sklo) . Pozorujem to drnčanie už asi cca 2 mesiace, pričom nie vždy sa to ozýva, niekedy to záleží od otáčok, niekedy od teploty a podobne. Ja viem že najlepšie riešenie je rozobrať cely panel a skontrolovať či nie je niečo povolene, ale moc sa mi do toho nechce, preto sa chcem spýtať či sa týmto problémom už niekto nestretol. Skúšal som aj keď len hmatom na povrchu či nie je povolený nejaký dielec prístrojovej dosky, ale nič.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
makorider
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 31.01.2007
Príspevky: 34
Bydlisko: za

PríspevokZaslal: Št Aug 07, 2008 6:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ten kryt pod čelným sklom je vyriešený úplne na h... drží to stredom na takých klipsoch a zvykne to vibrovať(na rozbitej cesta aj pri podtočenom motore) a ten zvuk je fakt príšerný...skúšal som to kadejako podkladať ale to pomôže len na chvíľu.ten plast si znova sadne a drnčí ďalej. ja to už v poslednej dobe neriešim drnčí mi to len ojedinele-je teplo,keď sa ochladí,tak to určite dá o sebe vedieť Mad .normálne ten kryt vytrhni,uvidíš ako to je prichytené a prípadne to skús niekde podložiť molitanom Wink
_________________
meriva 1,4 enjoy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mamba
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 07.08.2008
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: Pi Aug 08, 2008 12:40 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Dik za odpoved, vidim ze s tim nemám problem len ja. Skusim to teda pozriet, ked budem menit pelový filter
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
makorider
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 31.01.2007
Príspevky: 34
Bydlisko: za

PríspevokZaslal: Pi Aug 08, 2008 7:52 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som hovoril o tom kryte čo je vo vnútri...úplne vpredu pod sklom,na výduchoch... Wink
_________________
meriva 1,4 enjoy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group