Opelclub Fórum
Zadné sklo Opel Tigra pokuta
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> POLÍCIA, ZÁKON A MOTORISTI....
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
OPELPBPB
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.04.2007
Príspevky: 314

PríspevokZaslal: Ne Jan 27, 2008 10:13 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj
ako sa spominalo E a E. Ak je na skle E tak ma to netrapi a ak ma policajt stym problemy nec sa strci. Mne chceli zobrať TP za modré žiarovky / nemyslim tým obrisovky / . Povedal som policajtovy že mám žiarovky za 600 Sk kus a že je na nich E a keď si chce danu vec zisťovať nech si to vybere ale keď sa dotkne svietiacej časti alebo sa my vypali do par dní tak si budem žiadať nahradu! Ja neviem vyberať tu žiarovku a montoval my ich origianl servis. Odpoveď - ,, Vráť mu TP a nech ide,, Chyba je len jedna, že neznalosť zákona neospravedlňuje a keď raz zavahaš tak sa budu voziť po tebe! Policajt je rád lebo musí vyčerpať množstvo listkov. Človek sa učí na vlastných chybách.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Roso
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 30.01.2007
Príspevky: 596
Bydlisko: Pov.Bystrica----Trenčín

PríspevokZaslal: Po Jan 28, 2008 11:23 am    Predmet: Odpovedať s citátom

OPELPBPB Napísal:
Ahoj
ako sa spominalo E a E. Ak je na skle E tak ma to netrapi a ak ma policajt stym problemy nec sa strci. Mne chceli zobrať TP za modré žiarovky / nemyslim tým obrisovky / . Povedal som policajtovy že mám žiarovky za 600 Sk kus a že je na nich E a keď si chce danu vec zisťovať nech si to vybere ale keď sa dotkne svietiacej časti alebo sa my vypali do par dní tak si budem žiadať nahradu! Ja neviem vyberať tu žiarovku a montoval my ich origianl servis. Odpoveď - ,, Vráť mu TP a nech ide,, Chyba je len jedna, že neznalosť zákona neospravedlňuje a keď raz zavahaš tak sa budu voziť po tebe! Policajt je rád lebo musí vyčerpať množstvo listkov. Človek sa učí na vlastných chybách.

zabudol si podotknúť tie tri sedmičky v špz Laughing
_________________
Vectra B 1,8 16V X18XE - Kawasaki Z 1000
Felda 1,3mpi Sporline ex
Kadet 1,6 i moja prvá vážna známosť ex
http://www.roso.salem.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
OPELPBPB
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.04.2007
Príspevky: 314

PríspevokZaslal: Ut Jan 29, 2008 8:55 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Na jednej strane pomáha a na druhej strane škodi - žiadna výhra to neni ale skôr treba mať na nich hubu a nebyť drzi a vedeť povedať to čo ich zaskoči aby začali rozmyšlať nad tým čo si povedal a že sa nedaš oklamť!! A inak vždy si vypitaj zakon a nech Ti ho ukažu / znenie/ a hotovo! A nikdy nepodpisuj ten papierik ak si si neni isty priestupkom !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Order
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 23.07.2008
Príspevky: 9
Bydlisko: Vranov nad Topľou

PríspevokZaslal: St Júl 23, 2008 9:23 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ani škrabkanie, ani E v krúžku. To škrabkanie dobrý nápad - nabudúce im poviem he, he. A to E v krúžku to by bolo asi veľa na ich inteligenciu he, he. Určite nevedia, ani o čo ide. Nech si naštudujú zákon a potom nech dávajú pokuty. Zadné sklo môže byť zastriekané aj čiernym sprejom, keď už extrém tak poriadny a nič Ti nemôžu pokiaľ máš 2 funkčné spätné zrkadlá.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> POLÍCIA, ZÁKON A MOTORISTI.... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group