Opelclub Fórum
čerpadlo

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
moods
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 27.05.2008
Príspevky: 7
Bydlisko: Ružomberok

PríspevokZaslal: Ut Máj 27, 2008 3:36 pm    Predmet: čerpadlo Odpovedať s citátom

zdravím, mám taký problém - mám G astru combi 1999, 1,7TD na diagnostike mi ukázalo ze cievka na čerpadle je zlá a preto auto neštartuje. Cievka sa vymenila ale to isté, mechanik hovorí, že je problém s riadiacov jednotkov. Mal niekto taký problém poprípade kde sa dá zohnať riadiaca jednotka lacnejšie. A či sa to vôbec oplatí opravit. diky za radu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
joky
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 03.03.2007
Príspevky: 149
Bydlisko: Víťaz

PríspevokZaslal: So Máj 31, 2008 10:17 am    Predmet: Re: čerpadlo Odpovedať s citátom

moods Napísal:
zdravím, mám taký problém - mám G astru combi 1999, 1,7TD na diagnostike mi ukázalo ze cievka na čerpadle je zlá a preto auto neštartuje. Cievka sa vymenila ale to isté, mechanik hovorí, že je problém s riadiacov jednotkov. Mal niekto taký problém poprípade kde sa dá zohnať riadiaca jednotka lacnejšie. A či sa to vôbec oplatí opravit. diky za radu.


no a co to je za technika ze vymeni cievku a ked auto neide tak povie ze je zla riadiaca jednotka vymenis aj tu a auto nepojde takisto diagnostika nic??? treba skontrolovat ci ti cerpadlo taha naftu dalej skontroluje ci neje niektory z konektorov povytiahnuty alebo zaoxidovany alebo si daj skontrolovat rozvody ci tam nieje problem alebo ci nemas zle cidlo klukovky kamosovy to robilo ze natartoval a po zohriati motora kaput auto zdochlo skus popozerat mozno na daco prides napis odkial si poznam jedneho chlapika ktory robi oply a je dobry okr:presov ked ti dam nanho cislo a mu zavolas mozno ti poradi
_________________
ASTRA F CC 1,4i 44KW , červený šíp Very Happy X14NZ
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
moods
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 27.05.2008
Príspevky: 7
Bydlisko: Ružomberok

PríspevokZaslal: Ut Jún 03, 2008 11:28 am    Predmet: diky Odpovedať s citátom

diky moc som z Ružomberka. Ono to bolo tak, že mi vymenili rozvody, po 300 km mi praskol klinovy remen a kusky odskočili do rozvodov. Na základe reklamácie mi opat vymenili rozvody ale auto stále nestartuje. diagnostika ukázala na cievku lenze po výmene je to to isté. Auto je u jedného mechanika ktorý robí z čerpadlami a on povedal že je chyba v riadiacej jednotke. už fakt neviem čo si mám o tom myslieť. Ale díky moc za radu som zvedavý čo mi povedia ked vymenia riadiacu jednotku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moods
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 27.05.2008
Príspevky: 7
Bydlisko: Ružomberok

PríspevokZaslal: Pi Júl 11, 2008 2:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

zdravím tak problém vyriešený, nakoniec som kúpil nové čerpadlo, kupoval som v Rakúsku a bolo to do konca výhodnejšie ako repas na slovensku. Po namontovaní čerpadla auto fičííííí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
joky
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 03.03.2007
Príspevky: 149
Bydlisko: Víťaz

PríspevokZaslal: Ut Júl 15, 2008 5:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

moods Napísal:
zdravím tak problém vyriešený, nakoniec som kúpil nové čerpadlo, kupoval som v Rakúsku a bolo to do konca výhodnejšie ako repas na slovensku. Po namontovaní čerpadla auto fičííííí.


no tak je to potom fajn ze oplik ide a ten klinovy remen to bol novy??? tak to je sila ak bol novy a praskol tak mozno bol peken prelezany nech sa dari caf
_________________
ASTRA F CC 1,4i 44KW , červený šíp Very Happy X14NZ
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group