Opelclub Fórum
DO na kľúči

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Jaccobinho
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 27.04.2010
Príspevky: 9
Bydlisko: Zlaté Moravce

PríspevokZaslal: Ne Nov 21, 2010 5:22 pm    Predmet: DO na kľúči Odpovedať s citátom

zdravím.. viem, že pár príspevkov podo mnou je podobná téma, no v nej je už väčšine vecí buď vyriešených, alebo je závada na inom mieste.. ide o to, že som pred dvoma rokmi kúpil jazdenú Zafiru r.v. 2000 s dvoma kľúčami.. jeden z nich som ešte nemal odvahu rozoberať - po oddelení kovovej časti sa na mňa usmiala lepkavá zaschnutá usadenina.. tak som skúšal sprevádzkovať DO na druhom.. vymenil som baterku (diody na kľúči svietia), skúšal som synchronizáciu hneď po zasunutí a pootočení kľúča, skúšal som chvíľu počkať, skúšal som synchronizovať so spusteným blinkrom, tiež som synchronizoval aj pri zdradielku.. no žiadny výsledok, kľúč stále nefunguje.. neviete, čo by s tým mohlo byť? prípadne ak ste si istí, mohli by ste mi podrobne popísať proces synchronizácie? lebo možno to nerobím správne..
nepoznáte niekoho v (aj širšom) okolí ZM, kto by sa mi na to vedel pozrieť? chcel by som to mať funkčné.. CAR PASS mám.. ďakujem Smile
____
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Miro Kohut
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 28.02.2008
Príspevky: 4063
Bydlisko: Trencianske Teplice

PríspevokZaslal: Ne Nov 21, 2010 11:48 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

neviem ako zafira ale omega ma postup ze zapnem zapalovanie stlacim tlacidlo zamknut a drzim stlacene auto sa zamkne hned aj odomkne a hotovo
_________________
bratranec ma omegu.....tak pridem na šniclu do Likavky ked bude
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Jaccobinho
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 27.04.2010
Príspevky: 9
Bydlisko: Zlaté Moravce

PríspevokZaslal: Po Nov 22, 2010 11:06 am    Predmet: Odpovedať s citátom

aj Zafira by to takto mala mať, lenže mne to nefunguje..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Miro Kohut
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 28.02.2008
Príspevky: 4063
Bydlisko: Trencianske Teplice

PríspevokZaslal: Po Nov 22, 2010 1:28 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

skus kontaktovat clena Signum ,je z Galanty
_________________
bratranec ma omegu.....tak pridem na šniclu do Likavky ked bude
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group