Opelclub Fórum
Sony MEX-BT2800 a synchronizacia s displejom a packami.

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Dyer_
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 15.09.2010
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: St Sep 15, 2010 11:29 pm    Predmet: Sony MEX-BT2800 a synchronizacia s displejom a packami. Odpovedať s citátom

http://www.autoradia.sk/sony-mex-bt2800
Chcem kupit toto radio, len ma zaujima ci to budem moct zosynchronizovat s displejom a packami na volante n opel astra 1.6 16 v rok 1999.
Oni pisu citujem:
- Technológia 4S Ready - ovládajte hudbu v aute pomocou ovládacích prvkov na volante: meňte skladby a ovládajte hlasitosť (potrebný adaptér 4S, nie je súčasťou dodávky)

Aky je to ten adapter 4s kde ho mozem zohnat a islo by to aj s displejom alebo iba s packami??

Vopred dakujem za odbornu pomoc vas odbornikov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
marwi
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 10.01.2009
Príspevky: 553

PríspevokZaslal: Št Sep 16, 2010 5:53 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak to autoradio ma vzadu vystup na kablove dialkove ovladanie napr. jack ako na sluchadla, tak ovladat cez origo volant na Astre G pojde. Neviem ako konkretne tento typ ale Sony cca zpred 2 rokov dokonca pouzivali analogovy system prenosu dat z kabloveho dialkoveho a origo ovladanie na volante v Astre G sa dalo pomerne lacno prisposobit na tento prenos dat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Pi Sep 17, 2010 3:07 am    Predmet: Odpovedať s citátom

o tom 4S Ready som nic technickeho nenasiel ...
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
marwi
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 10.01.2009
Príspevky: 553

PríspevokZaslal: Pi Sep 17, 2010 8:14 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Sony niekedy pouzivalo dialkove kablove ovladanie ktore malo tvar podobny zrezanemu kuzelu a tento sa dal prilepit napr. pod volant , alebo ku radiacej pake , alebo ... Pomocou neho sa dalo radio ovladat. Neviem ci je to to " 4S ". Kazdopadne ak ma vystup na kablove dialkove ovladanie tak cez ovladanie na volante to pojde.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group