Opelclub Fórum
Tempomat

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
saroo1
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 11.04.2008
Príspevky: 23

PríspevokZaslal: Pi Júl 31, 2009 8:59 am    Predmet: Tempomat Odpovedať s citátom

Caute mam astru 2001 1,7 diesel. Planujem tam zabudovat tempomat. zevraj sa to da spravit, ale treba pretiahnut kable co maju ist k samotnej packe tempomatu. Tie kable nemozem najst. Zevraj by mali byt niekde za pedalmi ci tam niekde. Mate skusenosti s niecim takym a viete kde to mam hladat?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Rasto
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 05.12.2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi Júl 31, 2009 11:36 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Tu nájdeš všetko čo potrebuješ.
_________________
Programovanie riadiacich jednotiek vozidiel Opel, originálnym diagnostickým testerom GM MDI.
Lustrácia Security a Radio kódov z VIN čísla vozidiel Opel.
Opel Astra J Sport, 1.6, 85 kW, A16XER + LPG, r.v. 2010; Ex Opel Astra G, Z14XE + LPG, Ex Opel Astra G, X16XEL
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
saroo1
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 11.04.2008
Príspevky: 23

PríspevokZaslal: Pi Júl 31, 2009 12:09 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

hej to mi je jasne. Mam ten plan. Len som si myslel, ze X2 je pripravena niekde pod pristrojovkou. No tak sa mi zda, ze budem musiet natahovat komplet kable
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
oxanko
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 05.08.2009
Príspevky: 25
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St Aug 12, 2009 1:49 pm    Predmet: tempomat Odpovedať s citátom

som to robil.. ten X2 je pekne nahovbeles schovaty. radšej ťahaj nové káble... ušetríš kopec času.

odporúčam cez gumenu priechodku vedla brzdoveho posilovača (je tam záslepka) lebo okolo bowdenu na ťahanie kapoty ti môže po čase tiecť voda do auta...

inak, super a pohoda na prvý šup zapojené.
_________________
Astra G Classic , 1.4 16V (nie twinport ;o)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
saroo1
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 11.04.2008
Príspevky: 23

PríspevokZaslal: Št Aug 13, 2009 6:37 am    Predmet: Re: tempomat Odpovedať s citátom

oxanko Napísal:
som to robil.. ten X2 je pekne nahovbeles schovaty. radšej ťahaj nové káble... ušetríš kopec času.

odporúčam cez gumenu priechodku vedla brzdoveho posilovača (je tam záslepka) lebo okolo bowdenu na ťahanie kapoty ti môže po čase tiecť voda do auta...

inak, super a pohoda na prvý šup zapojené.
Dik za radu. Len sa obavam pinov. Bude to trochu maturita. Nasiel som tu aj postup ako to napojit na tu RJ. este raz dik
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
1micra
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 22.09.2009
Príspevky: 108
Bydlisko: Levoča

PríspevokZaslal: St Máj 12, 2010 9:25 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Sevas aj Ja mám 1,7 diesel ale DTi, páčku mám len mám nočné mory z tých pinov a káblov....už si to realizoval???Ako sa darilo a nemáš zmeranu dĺžku káblov ich farebne rozlíšenie a návod presne čo a kam zapojiť s fotkami???
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
oxanko
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 05.08.2009
Príspevky: 25
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po Aug 16, 2010 8:13 pm    Predmet: tempomat Odpovedať s citátom

kable si nechaj urobiť aspon 2m, je lepšie ich potom odrezať ako niekde cinovať Very Happy tahanie je v pohode, len si kup aj textilnu pasku, aby si potom nazat zaizoloval grgane čo su v motorovom priestore ku RJ motora.

Piny nájdeš v pohode, konektor je popisany, ale priprav sa na to, že ku konektorom budeš musieť pricinovať tie kabliky. Na moje astre klasik boli natiahnute kable od RJ ku X2 ale ten X2 som sa ani nepokusil otvoriť.. je to dosť komplikovane. Odporučam natianuť o kablik viac a ten potom použiješ na palubny počítač, čo tu ponukaju za facku...

všetko v pohode a nie je to ani vidiet, na STKčke to ani nevšimli, len kukal že PP ide po česky...
_________________
Astra G Classic , 1.4 16V (nie twinport ;o)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group