Opelclub Fórum
športové pružiny

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> KADETT - PODVOZOK/BRZDY
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Viktor
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 03.02.2008
Príspevky: 597
Bydlisko: V.Horeš, okr. TV

PríspevokZaslal: Ut Apr 01, 2008 10:10 am    Predmet: športové pružiny Odpovedať s citátom

čaute, máte nejaké skúsenosti so šport. pružinami len na prednej náprave? lebo zadok na kadete by som nechcel znižovať lebo potom bude problém pri výbere kolies ale v predu je miesta na rozdávanie a chcel by som tam znížiť o 30-35mm
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BUBU
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 36
Bydlisko: LV

PríspevokZaslal: Ut Apr 01, 2008 4:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

No tak táto téma zaujíma aj mňa Wink
_________________
Corsa GSi 109 koníkov
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kadett EVO II
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 07.04.2008
Príspevky: 57
Bydlisko: Partizánske

PríspevokZaslal: Ut Apr 08, 2008 10:17 am    Predmet: Odpovedať s citátom

no tak ja som znizil predok 60mm (komplet podvozok), napchal som tam 16" ET 15 sirka 9" disky... ale musel som vytahovat blatniky Smile ak blatniky nexes vytiahnut, tak si nahod kolesa ktore tam chces mat, a zmeraj si aky mas priestor od kolesa po blatnik... a podla toho znizuj... ale nezabudni, ze ked nechas medzi blatnikom a kolesom 2cm fugu, a kolesom ma zarovno blatnika, tak mensia jama a blatnik bude mat uz iny tvar (v tom pripade pouzi vacsie dorazy na tlmic alebo pruziny)
_________________
Opel Kadett r.v. 1987 - EVO II 2008-2009, C20XE

Predpokladanych 190PS, uvidime po brzde

www.lubocar.sk
Videa + foto:
www.lubocar.sk/pg032.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Viktor
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 03.02.2008
Príspevky: 597
Bydlisko: V.Horeš, okr. TV

PríspevokZaslal: Ut Apr 08, 2008 12:17 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ja tam chcem len max 30mm zníženie lebo zadok je OK ale predok sa mi zdá byť vysoko a miesta nad kolesom je na rozdávanie v zadu je problém vybrať kolesá ale v predu je nad kolesom miesta až až nechcem veľké disky len 14 a pneu 185/55 alebo 60 nie je to nič extra takže s tým znížením by som blatník nemusel upraviť ale hlavne ma zaujíma chovanie sa auta na ceste keď dám tvrdšie kratšie pružiny len do predu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kadett EVO II
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 07.04.2008
Príspevky: 57
Bydlisko: Partizánske

PríspevokZaslal: Ut Apr 08, 2008 2:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

nooo a akeho mas kadetta ? aky typ ? motor ? pokial das tvrdsie pruziny len dopredu myslim ze auto nebude vyvazene.... pokial vsak mas GSi tak tento typ mal odvyroby tvrdsie pruziny... teda moja rada - ak chces mat lepsie vlastnosti od podvozku tak ak nemas GSi, daj si dozadu GSi pruziny a dopredu si daj tie znizene.... ked si das len tie predne tak tazko povedat ako sa to bude chovat... treba vyskusat... Very Happy
_________________
Opel Kadett r.v. 1987 - EVO II 2008-2009, C20XE

Predpokladanych 190PS, uvidime po brzde

www.lubocar.sk
Videa + foto:
www.lubocar.sk/pg032.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Viktor
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 03.02.2008
Príspevky: 597
Bydlisko: V.Horeš, okr. TV

PríspevokZaslal: St Apr 09, 2008 7:11 am    Predmet: Odpovedať s citátom

hm. mam kadet C16NZ a v garáži nachystaný motor 18E Twisted Evil ale dozadu časom plánujem kúpiť GSi nápravu s kotúčami takže by som zohnal aj tie pružiny, vďaka za rady keď to bude celé zložené tak dám vedieť ako to s tým je
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> KADETT - PODVOZOK/BRZDY Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group