Opelclub Fórum
zapínajuce sa rádio

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
peterko16
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 20.07.2010
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Ut Júl 20, 2010 3:54 pm    Predmet: zapínajuce sa rádio Odpovedať s citátom

Dobrý deň, mám auto Opel Zafira a mám s ňou problém, ked prídem večer domov z práce, normálne všetko vypnem, auto zavriem a idem preč, ked sa ráno vrátim hraje mi rádio, tento problém trvá už 2 mesiace a je to nepravidelné, chodil som aj potom kontrolovať, kedy sa zapne rádio a zistil som, že sa zapne niekedy po polnoci, vadí mi to preto lebo sa mi vybíja bateria a 2x sa mi stalo, že som nemohol ani naštartovať auto, viete mi poradiť???
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: St Júl 21, 2010 12:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

skus radio vypnut manualne, nie automaticky vytiahnutim klucika zo zapalovania... tym by sa ti nemalo potom same zapnut pri otoceni klucika - teda ani same znicoho nic ... zapnes si ho potom manualne, a tak isto aj vypnes skor ako vytiahnes klucik zo spinacky... tym by mal byt problem do casu, kym neodstranis pricinu samozapinania vyrieseny... toto iste robi svokrovi-cakatelovi na vectre.. ale na neorig. radiu.
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Po Júl 26, 2010 3:58 am    Predmet: Odpovedať s citátom

blbne radio ?
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group