Opelclub Fórum
Pri pridavani trasie

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - PODVOZOK/BRZDY
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
emilko
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 13.04.2009
Príspevky: 66
Bydlisko: Skalica

PríspevokZaslal: Št Júl 01, 2010 11:30 am    Predmet: Pri pridavani trasie Odpovedať s citátom

Ahoj moji milovany oplaci. Po dlhe dobe sa ozyvam. Moja omacka 2.0 Dti 16v ide ako hodinky. Priemerna spotreba za posledny rok 4.2 co je super nie? Ani sa mi to nechce verit. Ale mam mensi problem. Ked pridam tak to je jedno na aky rychlostny stupen ale pri richlosti 35 az 42 sa nieco zo spodu rozkmita. Robilo mi to raz ale to robili hardy spojky. Ale pri nich to robilo aj ked som ubral nohu z plynu. Nema s takymto niecim niekto skusenosti? Kupil som stredovy drziak kardanu. Ten vymenim. Ale niekto mi spominal ze taketo veci robia krize na kardane. Co to je? Aky to ma vobec rozmer. Ked ich chcem objednat tak mi hovoria ze mam zmerat priemer lozisiek a dlzku. Alebo aspon nejake oznacenie. Pls help. Za dva tyzdne idem na dovolneku:(((((
_________________
Opel Omega 2.0 Dti 16V Gl X20DTH
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Št Júl 01, 2010 5:14 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja teda neviem, ale podľa mňa, jediný kríž je v samotnom kĺbe kardanu a ten Opel, ako samostatný diel nedodáva, teda nemá ani žiadne označenie.
No môžem sa aj mýliť.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
tuning-hifi
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 10.12.2009
Príspevky: 2906
Bydlisko: Martin, Pata

PríspevokZaslal: Št Júl 01, 2010 7:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

teoreticky, pri stredovom lozisku mas kardanovy klb... v nom mas karadanovy kriz, avvsak neviem ci je rozoberatelny.. loziska do neho su ihlickove... inak este son nezazil omegu ktora by to mala vymlatene, ten kardan ma len minimalne vychylky.. skor by som povedal na to stredove lozisko... keby to bol kardanovy kriz, tak ti to buchne (trhne) pri rozbiehani pripadne pri brzdeni motorom.. toto mi skor pripada ako nejaka rezonancia od kardanu, pripadne poloos... a este jenda vec.. skontroluj silembloky precodovky (taky zadny dlhy) a silembloky diferaku...
_________________
Blacky - Opel Omega A Limuzina 2,6i CD manual
Drobcek2 - Opel Omega A Caravan 2,6i CD Automat
Evolution - Opel Omega B limuzina 2,0i 16v manual
Evolution II - Opel Omega B limuzina 2,5 V6 manual
Srsen - Opel Corsa A 1,2
Maco - Mitsubishi Pajero Wagon GLS 3.0 V6
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
emilko
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 13.04.2009
Príspevky: 66
Bydlisko: Skalica

PríspevokZaslal: Ne Júl 04, 2010 10:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ok chlapy, skontrolujem. Ja som tiez tipoval krize ale aj stredovy silenblok. Inak kuknem aj na silenbloky prevodovky aj silenbloky diferaku, inak robi to presne ako ked mi odisla hardyspojka ale iba ten rozdiel ze to trasie iba v zabere. Ustali sa to okolo 160. Ale do tej doby to citim.Dnes som citil ze ked som dal jednicku a trosku viac pridal ako keby tam vzadu nieco preskocilo, ale to sa mi mozno uz zda:) No snad nieco vymyslim. Dik este raz.
_________________
Opel Omega 2.0 Dti 16V Gl X20DTH
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Teo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 19.01.2008
Príspevky: 5072
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po Júl 05, 2010 6:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

stredove ulozenie kardanu komplet do 50Eur alebo sa obrat na kardanservis na starej vajnorskej v BA uz mi ich par porobili a spokojnost
_________________
Omega B caravan 2,5 DTI 150PS
tel. 0903 75 75 34
www.teoracing.sk
www.tec2000.sk
Opravíme aj to čo už nik nedokáže
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - PODVOZOK/BRZDY Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group