Opelclub Fórum
Astra G - Nefunkčné cyklovanie

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
janes72
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 26.06.2010
Príspevky: 1
Bydlisko: Michalovce

PríspevokZaslal: So Jún 26, 2010 7:56 pm    Predmet: Astra G - Nefunkčné cyklovanie Odpovedať s citátom

Kód:
Zdravím všetkých
Mám Opel Astra G Caravan 1.7DTI a problém s cyklovačom,jedneho dňa mi prestalo fungovať cyklovanie a to tak,že keď som zapol pačku stierania tak mi stierače zastali napr.v strede okna a pod.Po preštudovaní knihy Ako na to som sa dočítal,že v poistkovej skrinke je rele,ktoré riadi stieranie predného skla tak som ho vybral a teraz mi stierače stieraju nepretržite bez intervalu. Chcel by som poprosiť o radu či stačí zohnať to relátko a vymeniť,alebo bude závada v multimetri.A ak stačí relátko,kde by sa dalo zohnať ´dakujem za odpovede.


::: iurai : uprava nazvu :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: So Jún 26, 2010 11:00 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

vyskusaj si od niekoho pozicat to rele na vymenu. ak nepomoze. mohol by to byt multitimer.
alternativa k vymene multitimera by bolo prerobit intervalovy spinac na cyklovac, napr. pomocou rele z Felicie
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: So Jún 26, 2010 11:32 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

kebyze mas v profile bydlisko, hadam by sa niekto nasiel
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group