Opelclub Fórum
Corsa B osvetlenie LED pásmi

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Wizik
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 13.05.2010
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: St Jún 16, 2010 8:05 pm    Predmet: Corsa B osvetlenie LED pásmi Odpovedať s citátom

Čaute,
viete mi prosím vás niekto poradiť, ako nahodiť na corsu B LED pásiky ?
Chcem dať jeden na osvetlenie kufra, lebo nemám v kufry žiadne svetlo, ale zrejme to nemám kam pripojiť, jediný voľný káblik čo som tam našiel má 12V stále a nie iba pri otvorenom kufri, čiže ten to nebude a na kábliku ktorý ide od čidla na kufre (hnedý káblik) som pri zapnutom svetle vpredu (keď otvorím kufor, zapne sa mi predné interiérové svetlo) nameral iba 1-2V, nechápem prečo. Tak isto by som chcel dať svetlá dopredu, skúšal som to pripojiť na čidlo predných dverí, ale potom mi svietia buď iba LEDky alebo iba predné interiérové svetlo. Predpokladám, že budem musieť ťahať kábliky niekde z poistkovej skrine, ale absolútne netuším odkiaľ, v tomto sa nevyznám. Dík za každú radu.

moved by admin
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
red baron
Anonymný





PríspevokZaslal: St Jún 16, 2010 8:13 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

a nepatrí tento príspevok ( otázka ) niekam inam ? povedzme do corsa podfora ....
Návrat hore
Wizik
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 13.05.2010
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: St Jún 16, 2010 8:21 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Pardóóón, som sa sekol, omylom som to dal pod vectru, ak dáky admin môže, nech mi to tam prehodí, ďakujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
red baron
Anonymný





PríspevokZaslal: Št Jún 17, 2010 2:17 pm    Predmet: Re: Corsa B osvetlenie LED pásmi Odpovedať s citátom

[quote="Wizik"]Čaute,
viete mi prosím vás niekto poradiť, ako nahodiť na corsu B LED pásiky ?
Chcem dať jeden na osvetlenie kufra, lebo nemám v kufry žiadne svetlo, ale zrejme to nemám kam pripojiť, jediný voľný káblik čo som tam našiel má 12V stále a nie iba pri otvorenom kufri, čiže ten to nebude a na kábliku ktorý ide od čidla na kufre (hnedý káblik) som pri zapnutom svetle vpredu (keď otvorím kufor, zapne sa mi predné interiérové svetlo) nameral iba 1-2V, nechápem prečo. Tak isto by som chcel dať svetlá dopredu, skúšal som to pripojiť na čidlo predných dverí, ale potom mi svietia buď iba LEDky alebo iba predné interiérové svetlo. Predpokladám, že budem musieť ťahať kábliky niekde z poistkovej skrine, ale absolútne netuším odkiaľ, v tomto sa nevyznám. Dík za každú radu.[/quote]

možno aj bude , ale potrebuješ ešte spínač ( tlačítko ) alebo v samotnom zámku .... na mínus pol .... a samozrejmä svetlo alebo LED-ky .... viacej cez ss
Návrat hore
Wizik
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 13.05.2010
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: Št Jún 17, 2010 5:21 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Čiže ak to chcem spraviť tak, aby mi svietilo aj predné interiérové svetlo aj tie LED pásiky pod nohami, tak potrebujem ďalšie čidlo do dverí ?

Naposledy upravil Wizik dňa Št Jún 17, 2010 8:25 pm, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Št Jún 17, 2010 7:58 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ak chces, aby to fungovalo tebe, tak to dalsie cidlo potrebujes ty, nie on Wink
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Wizik
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 13.05.2010
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: Št Jún 17, 2010 8:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Človek spraví jeden preklep a aké haló okolo toho Confused
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Wizik
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 13.05.2010
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: Št Jún 24, 2010 7:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak som to nakoniec vyriešil, to čidlo je dosť zle riešené, tak som to pripojil paralelne priamo na žiarovku stropného svetla, funguje to bez problémov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group