Opelclub Fórum
G 2.0DI 16V otačkomer

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
miso808
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 14.02.2008
Príspevky: 4

PríspevokZaslal: Št Feb 14, 2008 10:57 pm    Predmet: G 2.0DI 16V otačkomer Odpovedať s citátom

Zdravim vas...potreboval by som poradit
Nejde mi otackomer, je hluchy, auto je lenive, na volnobehu ma kolisave otacky..ked nastartujem za studena tak to nakoci a funguje normalne pokial sa nepohnem, vtedy otackomer skoci na nulu a som tam kde som bol...svieti kontrolka motora...co s tym?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Št Feb 14, 2008 11:22 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Vysielač diaľkovej frekvencie (toľko nešikovný otrocký preklad) - možno. Prekontroluj si poistky. Ale v prípadoch, keď sa rozsvieti kontrolka motora, sa zvyčajne robí diagnostika.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
miso808
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 14.02.2008
Príspevky: 4

PríspevokZaslal: Pi Mar 07, 2008 1:40 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

na diagnostike mi zistili dve chyby, jeden je snimac otacok a ten druhy je snimac...... nieco / nieco nepamatam si absolutne..Sad
viete niekto kde ten snimac otacok je? vraj niekde pri olejovej vani...vie to niekto odfotit pripadne mi poradit ? v sobotu by som mal ten snimac mat uz druhy novy a chcel by som ho vymenit sam
dikes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Po Mar 10, 2008 7:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako chceš aby ti niekto poradil, keď nie si schopný si ani zapamätať, čo ti povedali na diagnostike? "Mám vadný snímač niečoho. Kde je?" V motorovom priestore je snímačov do haleluja. Len snímače otáčok sú dva, jeden na kľuke a druhý na vačke. Ani len typ motora si nenapísal. Exclamation Ak ti mám odpovedať v štýle tvojej otázky, tak "Na motore."
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group