Opelclub Fórum
Navod: Demontaz radia 2-DIN

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Spohrelt
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 28.09.2008
Príspevky: 1595
Bydlisko: Sered

PríspevokZaslal: So Jún 12, 2010 5:51 pm    Predmet: Navod: Demontaz radia 2-DIN Odpovedať s citátom

Dovolil som si sem dat taky maly navod, ako vymontovat novsie typy autoradii z VeCe, kedze som potreboval radio vybrat, uz predtym som to robil s jednym opel klubakom / pozdravujem Waldosa /, ale musel som potom znovu doma, takze ...

Jedna sa o vytahovanie takychto typov radii - napr. CD30, CD30mp3, cdc40opera, cd70navi, dvd90navi atd ...



Zaslepky vedla radia treba vytiahnut von, ja na to pouzivam opacny koniec mocca lyzicky.

lava strana



prava strana



Zaslepky su vonku



Vopred si treba pripravit 4 ks tvrdeho drotu, ja som mal, ale mozete pouzit drot z elektrody na zvaranie ...
Ktore sa vopchaju do styroch otvorov na radiu, aby sa uvonil zaistovaci mechanizmus.



A konecne cez vybrate zaslepky sa da radio lepsie uchopit a vytiahnut von, ked je radio vonku, da sa nasledne vytiahnut aj panel ovladanie klimatizacie.



Na poslednych obrazkoch je vidiet zaistovaci mechanizmus a ako sa vlozenim drotov do otvorov, ten mechanizmus odblokuje ...





Ak moderatori uznaju za vhodne, mozu to zvyraznit .
_________________
Opel Vectra GTS, 1.9 CDTi, Z 19 DT, / 2005 /
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Ne Jún 13, 2010 1:07 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

prosim nepiste do tejto temy

na komentare, diskusiu je tema tu:
http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=14587&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group