Opelclub Fórum
Corsa B Airbeg

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
langdon2
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.01.2008
Príspevky: 14262
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Ut Jún 08, 2010 8:45 pm    Predmet: Corsa B Airbeg Odpovedať s citátom

Dneska som vycital chybove kody na nasej Corse B. Kontrolka bagu svieti od kedy ju mame, bo bola buchnuta, airbeg vo volante sa vymenil, predpinace pasov su O.K. Predpokladam ze keby to chcem dat do poriadku, bolo by treba vymenit RJ airbegu, alebo ju aspon reaktivovat....

toto su chybove kody....
Len mi nejde do hlavy, ten spolujazdcov, ziaden tam neni..je mozne, ze predchadzajuci majitel potom vymenil palubovku za palubovku s jednym bagom?A od vyroby tam boli dva, cize vo volante a ten spolujazdcov?

Total number of fault codes: 6

00067 - Pretensioning Devices activated
Not present

00065 - Passenger Airbag Activated
Not present

00066 - Driver Airbag Activated
Not present

00056 - Electronic Control Unit Not Reusable
Not present

00031 - Driver Airbag Squib Circuit High Resistance
Not present

00044 - Telltale Signal Low or Circuit Open
Not present
_________________
Opel Astra G 1,4 16V
palubne pc. a tempomaty do Oplov
diagnostika, rychlo servis
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Ut Jún 08, 2010 9:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

vsak vycitaj pocet ABG z RJ
a niekto ti mozno povie zo systemu GM, ze kolko to malo ABG vo vyrobe.
alebo si pozri kody vybavy zo stitku - pohladaj extra temu
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Ut Jún 08, 2010 9:26 pm    Predmet: Re: Corsa B Airbeg Odpovedať s citátom

langdon2 Napísal:
...
Len mi nejde do hlavy, ten spolujazdcov, ziaden tam neni..je mozne, ze predchadzajuci majitel potom vymenil palubovku za palubovku s jednym bagom?A od vyroby tam boli dva, cize vo volante a ten spolujazdcov? ...

Od vyroby sa do pred face corsi nedaval ziaden ABG, za priplatok sa dali doobjednat soferov (4 ramenny volant) a spolujazdcov (napis airbag a maksi plast nad odkladacou skrinkou spolujazdca). Po facelifte sa standardne dodaval 1 airbag soferov, v 3 alebo 4 ramennom volante (vybehove modely) a za priplatok spolujazdcov (tak isto s napisom airbag a maksim plastom nad odkladacou skrinkou spolujazdca). Za priplatok mohla byt corsa PF vybavena este dvojicou bocnych airbagov umiestnenych v schranke medzi sedadlom a dverami.
To ci je menena palubovka je mozne zistit napriklad rozobratim prislusnych dielov a vycitanim roku vyroby jednotlivych plastov na zadnej strane... ak sa nezhoduju v pribliznom termine(rok/mesiac), je pravdepodobnost zameny (osobne by sa mi to nechcelo zistovat).
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group