Opelclub Fórum
signum 3.0 V6 CDTI
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
signumV6
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 22.06.2009
Príspevky: 10
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Št Jún 25, 2009 11:49 am    Predmet: Odpovedať s citátom

A lamino máme...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
signumV6
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 22.06.2009
Príspevky: 10
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne Júl 05, 2009 1:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže auto v servise pozreli, nič nenašli... doteraz som sa vozil, išlo to ako má, no dnes to začalo zas robiť!!! V autorizovanom servise mi bolo povedané, že to môžu byť trysky... Má tu z Vás prosím niekto na to podobný názor??? A keby to boli trysky, prejavovalo by sa to tak, že týždeň auto jazdí ako má a potom je zas týždeň problém? Navyše, keď je auto studené a stojí pár hodín, má problém aj zo štartom, to znamená, že točí ale chytí aj na tretí,štvrtý krát...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Duski
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 10.01.2006
Príspevky: 104
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut Aug 11, 2009 2:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj SignumV6.

Mam take iste auto ako ty a pred vyse rokom som mal presne taky isty problem ako pises ty. Vymenil som vahu vzduchu a nic. Sem tam to robilo. Ked mi svietila kontrolka motora, tak som letel do Oplu a ked to napojili na TECH2, tak to prestalo robit a vsetko bolo v poriadku. Vysiel som z Oplu a znovu sa vyskytla ta chyba. Dokonca som posadil vedla seba mechanika aj s TECH2 napojenou a isiel som sa s nim povozit a nic. Vsetko bolo OK.

Ale k veci.

Nakoniec mi zistili, ze sa mi neotvara uplne variabilna klapka na turbe tj. bol nizky tlak turba. robilo to iba obcas. Nechal som vymontovat turbo a odniesol som ma jednemu manikovi v BA, ktory opravuje turba. Ten ho rozobral a zistil, ze dovod preco sa mi uplne neotvara ta klapka bolo koli tomu, lebo tam bol kusok ulomku z vnutornej steni (bod vada vyrobku, alebo to niekomu spradlo ked to skladali pri vyrobe). Pekne ho vycistil a odvtedy mi to ide ako hodiky a ako som pisal je to uz vyse roka.

Dufam, ze som ti aspon trochu pomohol.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Duski
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 10.01.2006
Príspevky: 104
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi Máj 28, 2010 12:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj SignumV6.

Chcem sa ta opytat, ci si uz odstranil tu zavadu a ci nahodou nepoznas niekoho, kdo vie vycistit ten ERG ventil na nas SIGNUM 3.0CDTI?

Diky za odpoved.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group