Opelclub Fórum
problem vyrieseny na 85%

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mato23
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 17.02.2008
Príspevky: 13

PríspevokZaslal: St Feb 20, 2008 9:55 pm    Predmet: problem vyrieseny na 85% Odpovedať s citátom

ahojte oplaci.pisem koli tej mojej corse co nechcela nastartovat a len cvakala a nezaplo palivove cerpadlo.problem sme vyriesili na 85%.co bola hlavna pricina tak to by nas ani vo sne hned nenapadlo ze sa take nieco mohlo stat.kontrolovali sme vsetko doma sviecky ci hadze iskru,snimac otacok,snimac tlaku paliva,palivovy vylter ci neni zasrany ale vsetko dobre tak sme isli na hlavnu ceresnicku palivove cerpadlo.skusili sme ho dat na priamo ci je funkcne a bezalo ale tak sme skusili nastartovat ked sme trochu natlacili benzinu ale stale nic.tak sme otpojili palivovu hadicku a skusili ci tlaci benzin.cerpadlo bezalo ale netlacilo tak sme vyhodili palivovy filter ci neni zasrany a nebrzdi benzin ale bol v poriadku.ale jedna vec nas zaskocila akesi bublanie v nadrzi ked sme zapli cerpadlo tak sme presli uz na poslednu zachranu pozriet samotne cerpadlo.tak sme ho rozobrali a naskytol sa nam pohlad ako sa to mohlo stat hadicka privodu cerpadla bola vyskocena.nevieme ako sa to mohlo stat ci tam je taky tlak aby ju vyhodilo alebo otrsmy.tak sme ju nahodili zatiahli eskapaskou a zmontovali.skusili sme nstarovat ale stale nic nezaplo cerpadlo.tak sme ho znova dali na priamo az si nataha benzinu no to uz malo trosku iny zvuk ked tahalo.otocili sme klucikom a auto naskocilo automaticky sa zaplo cerpadlo a uz si davalo samo benzin.vypli sme motor a uz to frci normalne.ale jednej veci nechapem ako je mozne ze zablokovalo cerpadlo ked tam je regulator tlaku paliva a on snima tlak paliva a spina cerpadlo.automaticky ked vypadla hadicka tak malo stale tlacit lebo tam nebol tlak paliva a snimac nato sral a racej zablokoval motor.je to mozne ak by snimac mal udane hodnoty od do a ked klesol tlak pod tu hodnotu ze zblbol stoho a nevedel co ma robit tak racej zablokoval motor.nooooo a tych zvysnich 15% problemu ze svieti kontrolka emisie tak musi ist na pocitac preco sa chudatko zasvietilo. Very Happy Shocked Idea Idea Idea
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
azmodan
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 29.08.2007
Príspevky: 2872

PríspevokZaslal: St Feb 20, 2008 10:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Svieti kym si oddychne po tej nakladacke co si jej daval chuda aha aj hadicku vzplulo "D nesmies moc do cerveneho tocit predstav si ze by si bol taky trojvalcek Very Happy ved to je nebezpecne pren Wink))
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mato23
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 17.02.2008
Príspevky: 13

PríspevokZaslal: St Feb 20, 2008 10:29 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

praveze ja som ju nevytacal nikdy do cerveneho.sem tam som ju prebehol rychlejsie ale nikdy som nesiel do cerveneho ja ju sanujem sak ma stala kopu penazi tak nech mi dlho sluzi
Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bukelo
Moderátor - Zlatý užívateľ...
Moderátor - Zlatý užívateľ...


Založený: 24.01.2008
Príspevky: 17800
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: St Feb 20, 2008 11:08 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

azmodan Napísal:
Svieti kym si oddychne po tej nakladacke co si jej daval chuda aha aj hadicku vzplulo "D nesmies moc do cerveneho tocit predstav si ze by si bol taky trojvalcek Very Happy ved to je nebezpecne pren Wink))
Ved prave trojvalec treba trosku prevetrat, a nie nahat dusit, ta moja ma rada vysoke otacky, ovsem nie v cervenom, ale tak okolo tych 3500-4000 ma rada...vtedy ma aj zvuk lepsi....nie to dusit pod 2000 ako diesle...potom si navykne na pomale, a je lenive auto
_________________

Spritmonitor.de
::: Čoskoro opäť amatérske diagnostikovanie pomocou OP-COM :::
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Feb 20, 2008 11:14 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Mato a prečo si to nenapísal do vlákna, kde sa tento problém preberal? Nemyslíš, že by to bolo logické? Keď bude mať niekto podobný problém, tak na ten tvoj možno naďabí, ale nedozvie sa čo bolo príčinou. Rolling Eyes
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
mato23
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 17.02.2008
Príspevky: 13

PríspevokZaslal: Št Feb 21, 2008 12:09 am    Predmet: Odpovedať s citátom

neboj spravyme to nejak prekopirujem to tam dik za radu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group