Opelclub Fórum
Vstrekovanie aj pocas brzdenia rychlostou

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASCONA, COMMODORE, MONZA, MANTA, SENÁTOR, REKORD - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mirrco
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 12.06.2007
Príspevky: 629
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi Jan 25, 2008 7:01 pm    Predmet: Vstrekovanie aj pocas brzdenia rychlostou Odpovedať s citátom

Len tak ma raz napadlo naletovat na ten trnazistor v RJ odpor 1.8kOhm a LED diodu.DOspel som k zaujimavemu vysledku:
Aj ked som brzdil rychlostou z 90km/h na druhom stupni motor stale nieco spaloval...Tak som chcel spravit vypinac vstrekov ale netreba, pretoze chyba bola niekde inde...
TP - klapkovy potenciometer - je to potenciometer ktory udava RJ polohu klapky, a vsak na svojej minimalnej uvrati obsahuje este nieco ako vypinac, ak odrskrutkujete volnobezny srobit budete ho pocut cukat, az vtedy to bude fungovat, lenze to som mal volnobeh cez 400ot, tak som si vsimol ze ten potenciometer sa da natacat,tak som ho natocil maximalne ako sa da a vse funguje ako ma Smile
Este premislam ze nasponujem aj tu strunku...
je pravada ze ak som brzdil 5tkou od 60 nizzsie este vstrekovalo, pretoze to je blizko volnobehu ale nikde medzi 70 a 80km/h nevstrekuje nic, este to nejak doladim ale ak chcete vediet co robia vase vsteky doporucujume tu LED diodu Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
azmodan
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 29.08.2007
Príspevky: 2872

PríspevokZaslal: Pi Jan 25, 2008 7:04 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

cize ked to zhrnieme tak z toho vyplyva? Very Happy Very Happy Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mirrco
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 12.06.2007
Príspevky: 629
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne Jan 27, 2008 11:27 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Treba si dat na to pozor inac pokial to v tom potaku necukne mas presne ten isty aj v C20NE, vo vypnutom stave ked otvras klapku musi tam tak cuknut, je tam mikrospinac volnobehu, pokial necuka ten spinac ak brzdis rychlotou stale ti vstrekuje palivo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASCONA, COMMODORE, MONZA, MANTA, SENÁTOR, REKORD - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group