Opelclub Fórum
ASTRA 1.7DTI PROBLEM vynechava za studena.........

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
DAISAN
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 27.12.2007
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Št Dec 27, 2007 8:24 pm    Predmet: ASTRA 1.7DTI PROBLEM vynechava za studena......... Odpovedať s citátom

mam takyto problem.....otec vlastni ASTRA 1.7 DTI verzia G CARAVAN. motor ISUZU Y17DT, cerpadlo LUCAS/ISUZU r.v. 2000...... cim je chladnejsie tym viac vynechava za studena a postune ako sa ohrieva sa to pasmo vynechavania zdviha a nakoniec sa strati.....napr motor nastartujem za studena a vynechava tak okolo 1400-2200 otacok ako keby siel na tri abo dva valce.... a ked sa zohreje tak na 40 stupnou vynechava 1800- 2500 otacok a ked sa zohreje na 80 stupnou vynechava nad 2500 a postupne sa to strati...... bolo to u 10 mechnikou aj v pezinku v AGAT DIESEL a kazdy zobral peniaze o nic s tym nespravil...... prosim vas kto vie co s tym dajte mi vediet bo som zufali je to perfektne auto, nam vyhovuje len tento zavazny problem ma.......
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group