Opelclub Fórum
PROBLEM POISTKA OD PALIVOVEHO CERP.

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
joco666
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 30.05.2007
Príspevky: 139

PríspevokZaslal: Pi Nov 30, 2007 6:44 pm    Predmet: PROBLEM POISTKA OD PALIVOVEHO CERP. Odpovedať s citátom

chalani sem tam mi vyhodi poistku od palivoveho cerp. premerane je relatka su ok cerpadlo taha a tlaci dobre neviem co dalej
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zag
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 17.09.2007
Príspevky: 259

PríspevokZaslal: Pi Nov 30, 2007 6:56 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi takto ze ked ti odpaluje poistku tak su len 2 moznosti bud ti sem tam drbne kabel niekde do skratu alebo ti zacina odchadzat cerpadlo aj ked ono najcastejsie klakne naraz ... Popozeraj si kabelaz ku cerpadlu a ak mas moznost tak si zmeraj odber cerpadla tak sa mi zda ze na cerpadlo je 7,5A co je dost vela na poruchu cerpadla skor asi skrat na kabloch ... A mozno som len mimo ... Laughing
_________________
Vectra B-X18XE-UK
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dedo.miki
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 29.03.2007
Príspevky: 364
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Nov 30, 2007 7:05 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Kludne tam daj trochu silnejšiu poistku. Ak upáli aj tú tak máš skrat na kábliku.
_________________

http://turista-miki.szm.com/turista-miki.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
joco666
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 30.05.2007
Príspevky: 139

PríspevokZaslal: So Dec 01, 2007 4:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

neviem nezda sa mi to ze to je cerpadlo lebo minule mi to spravilo a od tedy som nabehal neakych 700k a nic a teraz bum vypalilo poistku z nicoho nic.bola tam 20A ma tam ist 30 potom som tam hodil 30 a vykoplo aj tu dalej som odpojil cerp dal som novu poistku a otocil klucikom nic napojil som cerp dal poistku a nakopol auto a ide teraz hmm
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
alino
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 24.10.2007
Príspevky: 152
Bydlisko: Modrý Kameň

PríspevokZaslal: So Dec 01, 2007 8:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

joco666 Napísal:
neviem nezda sa mi to ze to je cerpadlo lebo minule mi to spravilo a od tedy som nabehal neakych 700k a nic a teraz bum vypalilo poistku z nicoho nic.bola tam 20A ma tam ist 30 potom som tam hodil 30 a vykoplo aj tu dalej som odpojil cerp dal som novu poistku a otocil klucikom nic napojil som cerp dal poistku a nakopol auto a ide teraz hmm


Budeš mať najskôr skrat na prívodoch a pripojení k čerpadlu. Motorček ak by aj zostal zaseknutý nebude mať odber 30A. Vyzerá to na čistý skrat plus-kostra. Dobre si prekontroluj tie prívody hlavne tam kde sa dotýkajú kostry.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
joco666
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 30.05.2007
Príspevky: 139

PríspevokZaslal: Po Dec 03, 2007 11:27 am    Predmet: Odpovedať s citátom

alino aj ja som si myslel aj si myslim ze to bude neaky skrat lebo ak by to bolo cerp tak by takto nevypadavalo.a kade ide kabelaz alebo ako to mam prezret kable a tak aky postup navrhujete??
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group