Opelclub Fórum
ELEKTRINA STRAJKUJE

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CALIBRA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
xleba
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 10.09.2009
Príspevky: 31

PríspevokZaslal: Po Mar 15, 2010 11:14 am    Predmet: ELEKTRINA STRAJKUJE Odpovedať s citátom

nazdar hosi mam problem a potreboval by som poradit pls Smile
calinka s 8v ide ako ma, paradicka. Avsak, objavil sa problem..
Najprv sa vybila baterka, tipujem tym, ze som jazdil kratke trasy hodne casto. baterku som dal na nabijacku na celu noc a vobec sa nenabila. Nabila sa jedine tak, ked som ju vopchal do auta a niekto ma roztlacil, zaradil som 2jku a vtedy to nakoplo a dobila sa cca po 15 min jazdenia. Lenze, podla budika baterky mi to vobec nesedi, prud obcas klesne aj pod 10voltov a potom zrazu vybehne kludne aj na 14-15. Je to chyba alternatora, alebo baterky? A dalsia vec, opat sa mi objavila ta chyba, ze ked startujem, tak iba starter toci , ale nehadze iskru, pri tomto mi znovu nesvieti oranzova kontrolka elektroniky motora. Co to moze byt? Pal. cerpadlo? upchate benzinove hadicky? filtre? pls Help. Diag. som si robil, nevypisalo ziadnu chybu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Po Mar 15, 2010 11:29 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Baterka to už má za sebou. Odnes ju do zberného dvora a do auta kúp novú. Nechaj si pre istotu zmerať aj dobíjanie.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
xleba
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 10.09.2009
Príspevky: 31

PríspevokZaslal: Po Mar 15, 2010 6:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

dnes som skusal do auta dat novu baterku od kamosa, cca po 5 kilometroch mala baterka napatie pod 8v a na krizovatke mi to zdochlo a neislo mi to nakopnut ani kebyze ma niekto roztlaci, pretoze oranzova kontrolka diagnostiky zasa nesvietila. Cize alternator?? Ale aj tak mi nejde do hlavy, preco nesvieti ta kontrolka. proste, ked nesvieti, mozem startovat kolko chcem, iskru nehodi aj tak
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Po Mar 15, 2010 7:18 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechápem celkom o akej kontrolke píšeš. O kontrolke dobíjania, či o diagnostickej...? Kontrolka dobíjania je v poriadku? Svieti pri zopnutí zapaľovania? Budí sa cez ňu alternátor. Ako som písal vyššie, nechaj si to skontrolovať.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CALIBRA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group