Opelclub Fórum
DAKAM UTEKA CHLADIACA ZMES

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
brhy
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 25.08.2007
Príspevky: 971
Bydlisko: Pressburg

PríspevokZaslal: Št Nov 22, 2007 2:59 pm    Predmet: DAKAM UTEKA CHLADIACA ZMES Odpovedať s citátom

Mam problem zacalo mi vypisovat doplnit chladiacu doplnil som chladiacu jak mam a pruser o tyzden znova nebola. NAjprv som myslel ze v prdeli tesnenie hlavy a ohnuta hlava nic. Potom ze by to odnekud vytekalo a nic. Tak teraz som z toho jelen lebo neviem kam sa to straca Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Volvo C70 2.3T5 240hp Very Happy zatial ....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zag
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 17.09.2007
Príspevky: 259

PríspevokZaslal: Št Nov 22, 2007 6:38 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Vodna pumpa,termostat,kurenie - netesnosti.Jemne prasknuta hlva ze to ani hadice nesparuje len ti voda po kvapockach unika /kamos mal na VeBe/...Ja mam akusi ruzovu tak secko pekne prezriem a hned zbadam kade a co ... Zle som dotiahol spinac ventilatora a uz som mal ruzove na chladici ... Nic ine ma uz nenapada aj ked uz asi nic neni co by mohlo ... Musi ti to niekde pustat po kvapkach ...
_________________
Vectra B-X18XE-UK
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Manta
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.02.2007
Príspevky: 1245
Bydlisko: Ba

PríspevokZaslal: Št Nov 22, 2007 6:55 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

presne ako hovori zaq...treba si popozerat kde mas usadeniny na motore a hned vies odkial to ide teda ak je to vodna pumpa alebo ina netesnost na bloku popripade chladic alebo dake hadice a spojky..
_________________
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
www.opelmanta.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Št Nov 22, 2007 11:54 pm    Predmet: Re: DAKAM UTEKA CHLADIACA ZMES Odpovedať s citátom

brhy Napísal:
Mam problem zacalo mi vypisovat doplnit chladiacu doplnil som chladiacu jak mam a pruser o tyzden znova nebola. NAjprv som myslel ze v prdeli tesnenie hlavy a ohnuta hlava nic. Potom ze by to odnekud vytekalo a nic. Tak teraz som z toho jelen lebo neviem kam sa to straca Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


ked stracas 2 litre za tyzden, tak to by nemal byt problem najst, len potrebujes suchy den a pozries, kde mas motor/auto odspodu mokre.
stava sa, ze to tecie len pri teplom motore (natlakovany okruh)

ja som aj v garazi podkladal noviny, aby som videl, ze kde mi co kvapka
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
brhy
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 25.08.2007
Príspevky: 971
Bydlisko: Pressburg

PríspevokZaslal: Pi Nov 23, 2007 1:55 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

pozeral som to a nikde nieklo ziadne usadeniny len raz pod autom voda tak asi pumpa uvidim inac dik velmo. Uvidime co s tym urobit . Ja mam tiez ruzovu a nikde nic ani usadenina. som na nervy asi to prasknem rovno do Dunaja a svaty pokoj.....
_________________
Volvo C70 2.3T5 240hp Very Happy zatial ....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group