Opelclub Fórum
znizeny vykon 2.0 DTI - zeby palivovy filter?

 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OPEL VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
patriknet
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 27.10.2007
Príspevky: 34

PríspevokZaslal: So Okt 27, 2007 10:46 am    Predmet: znizeny vykon 2.0 DTI - zeby palivovy filter? Odpovedať s citátom

mam problem s vykonom (rozoberane i v dvoch linkoch uvedene dolu link 1 a 2) jedna sa o motor X20DTH co je 2.0 DTI 74kw 205NM, moort proste nejde ako ma Vmax je nejakych 170, auto nema tah, uz sa skualo vsetko mozme (ina vaha, cerpadlo na diagnostike, kontola turba, menene filtre)..
dnes som sa ale docital na jednej nemeckej stranke (link 3) ze miekto mal podobny problem a nakoniec bola chyba v nespravnom? palivovom filtry. Hned som si spomenul na slova technika ktory mi testoval vstrekovacie cerpadlo ze "z toho by mala striekat ale ona len jemne cmurka" (koli tomu bolo u boshu na tesovacej stolici)
Podla toho nemeckeho fora tam chlapik vymenil filter za iny a auto hned slo lepsie. Ja som mal predtym filtre priamo od Oplu (auto netahalo ani vtedy) a teraz mam z autokelly nejakeho filtrona, no zmena ziadna. Napadlo ma ale ci to nebude neexistuje predsa este nejaky iny filter pre toto auto a nejakym nedopatrenim nepredava nespravny filter...
Niekde som totiz cital o nejakom filtry pre olel kde je cast filtru vyhrievana, a nahrieva palivo na nejaku teplotu, no a s tym sa mozno zvecsuje i priepustnost toho filtra...

BUdem vdacny za kazdy nazor/skusenost
Patrik

link1
http://opelclubrenbau.cz/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?68457.post

link2
http://opelclubrenbau.cz/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?68033.post

link3
http://www.vectra-forum.de/vectra-technische-probleme/14536-vectra-b-2-0-dti-caravan-vmax-165-km-h-2.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rado.c
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 27.02.2007
Príspevky: 1282
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: So Okt 27, 2007 5:58 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

mam zafiru 2.ODTI, rok 2002, motor Y20DTH (74kW). maximalku co som skusal okolo 170 (mozno by este trosku potiahla) s plynom uplne na podlahe, rovinka, otacky cez 4500...
preco myslis, ze na tvojej vectre mas podprimerny vykon???
isla pred tym lepsie a rapidne sa to zhorsilo, alebo je to iba tvoj subjektivny nazor??
_________________
Opel VECTRA B, 1.6i 16V - bejvávalo
-------------------------------------------
Opel ZAFIRA, 2.0DTI, 11/2002
-------------------------------------------
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Ut Okt 30, 2007 3:49 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

to auto podla papierov ma ist 200, cize na tachaci cca 210. ak to da ledva 170, tak je tam nieco riadne zle.

mozno by to chcelo dat na motorovu brzdu.

pricin tam moze byt riadne vela.

ja len strelim

1. podtlak v nadrzi
2. zapchaty vyfuk (osobna skusenost)

3. zla oprava - napr. riadiaca jednotka pre iny motor

4. zly rychlomer
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: St Okt 31, 2007 12:39 pm    Predmet: zamknut temu Odpovedať s citátom

Tema sa riesi tu http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?p=32723, navrhujem zamknut temu
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Okt 31, 2007 4:56 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Vyhovuje sa. Smile
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OPEL VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group