Opelclub Fórum
kridlo
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> TUNING a STYLING - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Rin-Tin-Tin
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 01.12.2008
Príspevky: 386
Bydlisko: ZM

PríspevokZaslal: Št Júl 09, 2009 9:40 am    Predmet: Odpovedať s citátom

pokial je to original kridlo co sa davalo od vyrobi tak podla man nepotrebujes nic namontujes a neverim ze ti niekto nato nieco povie a keby hej tak povies ze je tam odvyroby... ja to planujem ties tak urobit mam doma kridlo ale original co sa na moje auto od vyroby davalo... dam ho tam nestaram sa nikto sa ma nic nespita a ked hej je to tam original neriesim vazne pokial nejdes dat nejaku ziletku alebo nieco velyke ale origos tak neries.... ked kupis s originalom auto v TP to nemas
_________________
Opel Omega B 2.5TD
Opel Omega A 2.0i Diamant - ex
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
skorpioncar
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 06.02.2010
Príspevky: 8

PríspevokZaslal: So Feb 06, 2010 12:39 pm    Predmet: Re: kridlo Odpovedať s citátom

ondrejko Napísal:
potrebujem poradit co potrebujem na to aby som vpisal kridlo do TP nieje velke ale klasicke co maju kazda jedna tigra DIKI



Kontaktuj spolocnost www.skorpioncar.sk na info@skorpioncar.sk oni predavaju skoro vsedky laminatove doplnky aj z SK certifikatom a vies si aj vyziadat dokladi k zapisu do TP ale iba ak si zakupis unich produkt z vyrazenim certifikacnim cislom iba takto sa to da...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Brave_heart
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 07.12.2009
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Št Feb 11, 2010 9:09 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Potrebujes k tomu certifikat MDPaT SR je asi najlepsi Smile potom uz len meno, nazov firmy kto ti to montoval, peciatka podpis, to je cele
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> TUNING a STYLING - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group