Opelclub Fórum
Astra G na predaj

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OPEL VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Laci
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 07.12.2006
Príspevky: 21
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: St Okt 10, 2007 10:49 pm    Predmet: Astra G na predaj Odpovedať s citátom

Caute vsetci.Do INZERCIE som dal vcera ponuku na predaj mojho oplika.poprezerany inzerat sice bol,ale neozval sa zatial nikto.podobne som dopadol aj s inzeratmi v 6 roznych dennikoch a internetovych autoburzach.poradte mi prosim niekto kde ho mam este ponukat.aj ohladom ceny viem,ze nieje nizka,ale myslim,ze je adekvatna.pojdem aj dole ak bude treba. jeden chlapik co robi s autami mi povedal,ze tuningove auta niesu u nas velmi popularne,a ze ludia sa toho boja.cakal som trosku vacsi zaujem.chcel by som tak 280000sk,v opli v Poprade mi ponukli 220000sk za odkupenie a protihodnotu k novej Vectre. ,ktoru asi v pondelok objednam.ak ma niekto nejaky napad,alebo podobnu skusenost,poradte mi prosim.vdaka.
_________________
OPEL VECTRA CARAVAN COSMO 1.9 CDTI 150 PS 11/2007
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rado.c
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 27.02.2007
Príspevky: 1282
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Št Okt 11, 2007 7:49 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Laci, uvedom si, ze si na Slovensku a kazdy jeden clovek je asi taky, ze ked predava, chce dostat co najviac a kto kupuje, chce dat za tovar cim menej. takmer nikoho nezaujima, ci musi menit olej, rozvody, brzdy... kadzy by to chcel mat pri ojazdenom aute nove. nehovoriac o tom, ze auto sa nekupuje na par tyzdnov. a okrem toho, nemas uplne bezne auto, to musis najst cloveka, ktory ma zaujem presne o take auto ako je tvoje...
_________________
Opel VECTRA B, 1.6i 16V - bejvávalo
-------------------------------------------
Opel ZAFIRA, 2.0DTI, 11/2002
-------------------------------------------
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Št Okt 11, 2007 8:46 am    Predmet: Re: Astra G na predaj Odpovedať s citátom

Laci Napísal:
ma niekto nejaky napad,alebo podobnu skusenost,poradte mi prosim.vdaka.


ak chces take auto za taku cenu predat, tak si na to daj tak polroka casu, lebo budes mat malo zaujemcov. nie je diesel, nie je to kombi, nema klimu

Ja som zazil to iste, lebo som predaval auto mimo stredneho prudu. Cena nebola zla, ale skoro nikto nevolal a nikto sa neprisiel pozriet.
4. clovek, co si to auto prisiel pozriet ho aj kupil bez velkeho jednania. Islo o velky kombi, benzin, bez klimy a bolo stare a kilometre malo skutocne

--

asi mas zlu cenu a chyba tomu klima

tuning v inzerate nespominaj a necakaj, ze Ti zan zaplatia. skor si ludia pomyslia, ze bude zniceny motor (1.4 a majitel 'zavodnik').

a mas pekne fotky vo svojich inzeratoch ?
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Laci
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 07.12.2006
Príspevky: 21
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Št Okt 11, 2007 10:50 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Fotky som podaval na www.autobazareu.sk www.autobazar.sk vela novin.prave zvazujem cenu,musim ist dole,nic ine mi neostava,trosku som sklamany.najhorsie je,ze Vectra objednana,pride posledny novembrovy tyzden.aj tak nemam viac casu, robim v Rakusku tak ma cas tlaci.skor som inzerovat nemohol,lebo sa nedalo vidiet.dam 270000,pockam par dni a zas trosku spustim.ci mam dat rovno 250000?vzdy lepsie ako v opli za 220000.
_________________
OPEL VECTRA CARAVAN COSMO 1.9 CDTI 150 PS 11/2007
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št Okt 11, 2007 11:29 am    Predmet: Odpovedať s citátom

a skusal si aj AAA Auto alebo darex?
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Laci
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 07.12.2006
Príspevky: 21
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Št Okt 11, 2007 11:51 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Skusal som oboch.darex mi ponukol tiez 220000,v aaaauto trosku lepsie 230000,ale vzhladom na tuning musim ist do presova koli podrobnemu ohodnoteniu,lebo zalezi aj na tom ako kvalitne a decentne je urobeny,v zavislosti od toho cena stupne alebo klesne.toho by som sa nebal,lebo mi to robila firma v martine,plasty su original RIEGER,obutie 215/40R17 ako sa davali na tento model do OPC verzie.
_________________
OPEL VECTRA CARAVAN COSMO 1.9 CDTI 150 PS 11/2007
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OPEL VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group