Opelclub Fórum
Daewoo Nubira - z akeho Opla to robili ?

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OPEL VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Po Sep 17, 2007 10:02 pm    Predmet: Daewoo Nubira - z akeho Opla to robili ? Odpovedať s citátom

Vraj to ma vela veci z Vectry ?
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zag
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 17.09.2007
Príspevky: 259

PríspevokZaslal: Po Sep 17, 2007 11:04 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem co mas konkretne na rozume ale korejci ci co su to maju za srotovu cenu tu staru technologiu ci co a trepu tie auta co maju pod kapotou opel motor a aj prevodovku ked som daval do svojej 93 vectra sinchro na 5-tku z NEXIE ... ako sa to vezme co zhanas ale nieco pasuje na 8v a nieco na 16-tky ale az tak tohgo vela neni ale najviac asi od agregatu a prevodovky ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Ut Sep 18, 2007 8:29 am    Predmet: Odpovedať s citátom

znami mal nubiru a hovoril, ze je tam motor z opla a napravy z opla. vtedy som nevenoval tomu pozornost.
teraz ma to zaujima viac.
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Manta
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.02.2007
Príspevky: 1245
Bydlisko: Ba

PríspevokZaslal: Ut Sep 18, 2007 2:15 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Kedze Daevo kupil koncern GM tk je samozrejme ze bude podvozkova platforma zjednotena nakolko je to robene kvoli kompatibilite a hlavne koli znizeniu vyrobnych nakladov..robia tak vsetky automobilky preto auta v jednom koncerne co su v rovnakej triede pouzivaju rovnaky podvozok a motorizaciu.
_________________
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
www.opelmanta.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zag
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 17.09.2007
Príspevky: 259

PríspevokZaslal: Ut Sep 18, 2007 10:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

to je prvada ale je dost odlisnosti nie secko ti musi pasovat ako sa zda ked uz aj na starcich vectrach bol napr. strmen na tlmic na viac sposobof rozmerovo ... ale v podstate ako som pisal zalezi co ti treba a z coho to bude s davat lebo mne tiez veci nesedelo na 93 prekladkovu z 91 ktoru som dost potrapil ... aj motorof je viac ... alternator sa tiez nie stale zhoduje atd ... music porovnat cisla a nemas problem alebo kuknut do manualu a pozistovat konkretne co potrebujes ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Manta
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.02.2007
Príspevky: 1245
Bydlisko: Ba

PríspevokZaslal: St Sep 19, 2007 3:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

To je predsa samozrejme lebo vzdy sa robili upravy, vylepsenia.
_________________
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
www.opelmanta.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OPEL VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group