Opelclub Fórum
AKO MA MOZE ZASTAVIT POLICAJT?
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> POLÍCIA, ZÁKON A MOTORISTI....
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
dušan992
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 22.03.2008
Príspevky: 653
Bydlisko: Bratislava ale srdcom vychodňar

PríspevokZaslal: So Jan 02, 2010 6:37 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

no vsak kazdy je iny.akurat mam zlu skusenost s policajnou mladezou.sa dost naparuju ze co som kto som.

policajt ti pokutu dat nemusi aj ked si nejaky priestupok urobil.pokuta je len najcastejsie vyuzivana moznost.a pokuta za ten isty priestupok moze byt rozna aj tam su nejake rozmedzia ze od - do
_________________
OPEL ASTRA G 1,4 16v x14xe & OPEL Combo B 1,7 Dti Y17DT - http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=16923
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
makobn
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 05.02.2009
Príspevky: 205
Bydlisko: Bánovce nad Bebr.

PríspevokZaslal: So Jan 02, 2010 9:04 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Chlapi a co je pravda ze ak ma zastavuje policajt v tme medzi obcami ze nemusim zastavit ale mozem pokracovat do najblizsej obce kde je svetlo a tam zastavit? popripade zavolat na policiu a overit si ci v danom useku maju naozaj policajnu hliadku a nejedna sa o nejakych podvodnikov? mate s tym nejake skusenosti?
_________________
Opel Vectra B 2.0 16V 100kW 1998
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mysiaq
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 06.06.2009
Príspevky: 3700
Bydlisko: Bardejov

PríspevokZaslal: So Jan 02, 2010 9:19 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

zastavit musis Exclamation Exclamation Exclamation ak nezastavis pouziju prostriedky na tvoje zastavenie a to aj zbran... povacsine ta policajti budu zastavovat na ostvetlenom mieste aby ta dobre videli, ak ta vsak zastavia na mieste neosvetlenom mozes si to overit na 158 ... kazdopadne vzdy zastav...
_________________
nemam auto, nemam motorku...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lukciii
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 01.02.2008
Príspevky: 17
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Ne Jan 03, 2010 8:27 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Salamander Napísal:
Svine chlapé zelené.
...inak s tou slušnosťou súhlasím... Smile

O čo ide? Keď ste znalí zákona, viete, čo si môťete aj proti policajtom dovoliť. Oni sú tiež iba ľudia a robia chyby.
BTW: chalanisko je právnik...


TRAPAS - nic take chalanisko neurobil a ani nie je pravnik Laughing . Rebelsky sa burme, no nepomoze nam to. Sme slovaci, majstri sveta, tazko je pochopit jednu vec? Policajt kazdeho z nas moze zastavit. Akokolvek to urobi. A policajti dnes uz nie su ziadne makkise, uz vedia byt aj zly Laughing

"chalanisko pravnik" by mal v tomto vymyslenom pribehu dostat pazbou cez hubu, aby si rozmyslel nabuduce taketo vycinanie na ceste. Aspon ja by som to takto chcel, kedze aj ja v tomto state platim dane a chcem aby policia striktne dohliadala na poriadok.

Suhlas s prispevkami - cim milsi, tym nizsia pokuta. Je to logicke. A ti z nas, ktori nechcu mat ziadny problem, musia dodrziavat rychlost a ostatne predpisy.
_________________
OPEL ZAFIRA 1.9CDTi
OPEL ZAFIRA 2.0 DTI
OPEL MERIVA 1.7CDTi
OPEL VECTRA 2.2
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Ne Jan 03, 2010 8:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

tiez by som chcel, aby policia striktne dohliadala na poriadok

preto by som bol rad, keby:
1. neplatilo - cim milsi, tym nizsia pokuta
2. nezastavovali auta

skutocna situacia je:

1. policia vie dat pazbou cez hubu, spravidla slusnemu obcanovi neporusujucemu predpisy

2. vie podat aj vrcholne vykony. napriklad bezdovodnou jazdou cez plne detske ihrisko
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
taky69
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 28.03.2007
Príspevky: 1204
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Ne Jan 03, 2010 10:54 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

A čo takto sa pozrieť na XY obyčajných ľudí, ktorí dennodenne porušujú pravidlá cestnej premávky na tých tak nikto nenadáva a tiež by sa mohlo. Prečo všetci berú len policajtov do huby. Prečo by nemohli ísť takí vzorom, čo majú vyfajčené tabuľky a robia si z ciest vlastné závodné orkuhy alebo inak hrubo porušujú pravidlá na ceste. Ani sa nečudujem niektorím policajtom, že porušia pravidlá cestnej premávky, keď sa denne stretávajú s takými, ktorí ohrozujú ostatných na ceste ale keď ich chcú zato pokutovať policajti začnú sa oháňať akých oni majú známych, čo od nich vlastne chcú, ako si ich dovolili vôbec zastaviť a prvé čo ich zaujíma je to aby im policajti nadiktovali mená a služobné číslo aby sa mohli ísť sťažovať. zobral by som im aj úmrtný list Censored Censored Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

more ešteže existujú tí žandári inak by podaktorí nemali na koho poukazovať. prečo sa tu neodbavujete napr. na takých kamionistoch alebo chodcoch čo chodia po cestách jak splašené husi
_________________
> PODPIS <
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Ne Jan 03, 2010 10:59 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

myslim, ze je tu dost vecna diskusia
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Kajo
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.05.2008
Príspevky: 9412
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne Jan 03, 2010 11:00 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Pravda je asi niekde v strede.
taky69 - podľa mňa je problém, že Slovensko je príliš malé.
Každý každého pozná a keď nie priamo, tak cez kamoša.
V takomto prostredí má policajt ťažkú situáciu.
A preto chápem, že nakoniec rezignuje a berie pokuty za blbosti od slušných vodičov, keďže musí.

Vidím to tak, že situácia sa zmení o pár desiatok rokov, kedy tu budú noví ľudia, lepšie zákony a v spoločnosti sa budú vyznávať iné hodnoty.

Starého psa novým kúskom nenaučíš.
_________________
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mysiaq
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 06.06.2009
Príspevky: 3700
Bydlisko: Bardejov

PríspevokZaslal: Ne Jan 03, 2010 11:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

suhlas s Takym... uvedomte si ze tym ze nadavate na radovych policajtov si len zhorsujete situaciu... za vsetkym co robia je vedenie ktore dava prikazy, a oni len plnia tie prikazy... ak budete do nich rypat tak sa opacne aj oni bude takto spravat k vam... uvedomte si ze su to len zamestnanci ktori plnia prikazi svojho zamestnavatela... je lne na jeho svedomi ci ti da mensiu pokutu alebo ti ju odposti, ale ak sa budes psravat arogantne pocitaj s tym ze ti da najvyssiu aku mu umoznuje zakona v dnesnej dobe je to celkom dost....
_________________
nemam auto, nemam motorku...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Ne Jan 03, 2010 11:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

taky69 Napísal:
chcú zato pokutovať policajti začnú sa oháňať akých oni majú známych, čo od nich vlastne chcú, ako si ich dovolili vôbec zastaviť a prvé čo ich zaujíma je to aby im policajti nadiktovali mená a služobné číslo aby sa mohli ísť sťažovať. zobral by som im aj úmrtný list Censored Censored Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


ked toto nastane, tak je policajt v podobnej situacii ako vodic pri cestnej kontrole.
dodrzal predpisy, moze mat pokojny spanok
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Miro Kohut
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 28.02.2008
Príspevky: 4063
Bydlisko: Trencianske Teplice

PríspevokZaslal: Ne Jan 03, 2010 11:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

nechcem machrovat ale ja som este zleho policajta nestretol jazdim podla predpisom a som uplne v klude Smile ked ma nahodou zastavia pozru mi doklady a ja im este popri tom zazelam prijemnu sluzbu a pekny den tak polis ani nehlada pricinu ako ma doje.. a zazela mi stastnu cestu
_________________
bratranec ma omegu.....tak pridem na šniclu do Likavky ked bude
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dušan992
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 22.03.2008
Príspevky: 653
Bydlisko: Bratislava ale srdcom vychodňar

PríspevokZaslal: Po Jan 04, 2010 4:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

na niekoho treba nadavať.aj ked viem, že ja som porušil predpis ale policajt je ten čo mi zobere moje peniaze bez toho aby ja som si nieco od nneho kupil Confused Laughing
_________________
OPEL ASTRA G 1,4 16v x14xe & OPEL Combo B 1,7 Dti Y17DT - http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=16923
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> POLÍCIA, ZÁKON A MOTORISTI.... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group