Opelclub Fórum
pomoc,, nastavoval som zamok kufra a teraz palubak blbne

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
RASTY
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 07.04.2006
Príspevky: 225
Bydlisko: Michalovce

PríspevokZaslal: St Dec 16, 2009 5:11 pm    Predmet: pomoc,, nastavoval som zamok kufra a teraz palubak blbne Odpovedať s citátom

potrebujem rýchlu radu, kde sa nachadza ten spinac, otvorenia kufra,???,
nastavoval som totiz zamok kufra, lebo zle dosadal,, a teraz mi stale hlasi ze mam otvoreny kufor,, a svieti mi stale spz, az po niekolkych minutach sa vypne. a zajtra ma caka dlha cesta.. Sad
_________________
1. Vectra C GTS 1,9 CDTI Z 19 DTH, 110 kw
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Spohrelt
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 28.09.2008
Príspevky: 1595
Bydlisko: Sered

PríspevokZaslal: St Dec 16, 2009 8:53 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Presne toto iste som mal aj ja po havarii, spinac sa nachadza vo vnutri zamku a blbne ti to preto, lebo kufor sa zatvara myslim az na tri polohy a kontrolka ti zhasne az pri tej tretej, ten hak, ktory ti trci dolu v kufri, do ktoreho zapada zamok musis trochu povysunut smerom dohora, drzi to na dvoch skrutkach ku ktorym sa dostanes, ked das dolu ten plast, ktory to vsetko zakryva, nie je na nijakych sroboch, len na "zapadkach", samozrejme potom musis este dostelovat dorazi, ktore su na dverach kufra, mozno ti budu stacit doladit len tie dorazi, aby ti kufor isiel hlbsie a zamok sa hned zatvoril na vsetky polohy. Wink
_________________
Opel Vectra GTS, 1.9 CDTi, Z 19 DT, / 2005 /
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> VECTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group