Opelclub Fórum
rozdovy X17DTL, resp kde hladat risky???

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
peterko
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 02.08.2007
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: So Aug 04, 2007 6:56 pm    Predmet: rozdovy X17DTL, resp kde hladat risky??? Odpovedať s citátom

v knihe jak na to som nasiel ze niekde na zotrvaku je riska, jedine miesto kde ho ide obnazit je zospodu tak ze sa da dole plech medzi motorom a prevodovkou. Nijaku risku som tam nenasiel iba pismeno T na zotrvaku ale na prevodovke nic.
Na vacke som nesasiel nikde nic a na cerpadle som nasiel risku ale nenasiel som k nej par.

je riska aj niekde na kluke za remenicou na altik ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dufusko
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 18.02.2007
Príspevky: 270
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ne Aug 05, 2007 7:46 pm    Predmet: Re: rozdovy X17DTL, resp kde hladat risky??? Odpovedať s citátom

peterko Napísal:
v knihe jak na to som nasiel ze niekde na zotrvaku je riska, jedine miesto kde ho ide obnazit je zospodu tak ze sa da dole plech medzi motorom a prevodovkou. Nijaku risku som tam nenasiel iba pismeno T na zotrvaku ale na prevodovke nic.
Na vacke som nesasiel nikde nic a na cerpadle som nasiel risku ale nenasiel som k nej par.

je riska aj niekde na kluke za remenicou na altik ?


Áno , musíš dať dole remenicu na kľuke, čo poháňa altík , servo , klímu....
_________________
Opel Astra F 1.6i C16NZ
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
peterko
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 02.08.2007
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: Ne Aug 05, 2007 8:13 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

4vahadla dostali OK, takze treba zistit rozah skod, mozno sa rozvody budu menit uz na druhom motore, lebo resp hlavy resp piestov je trosku draha vec
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group