Opelclub Fórum
Zaseknutý bezpečnostný pás - zadné stredné sedadlo

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
flint
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 14.10.2009
Príspevky: 12

PríspevokZaslal: Po Dec 07, 2009 9:05 am    Predmet: Zaseknutý bezpečnostný pás - zadné stredné sedadlo Odpovedať s citátom

ZAFIRA-A:
Dcéra pri pripútavaní trhla pásom tak, že sa zasekol, ide potiahnuť cca 5 cm a potom už cítiť že je tam nejaká západka. Navíjač pásu je umiestnený v operadle, ako sa dá k nemu dostať?
Dá sa s tým niečo urobiť?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iurai
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 14.06.2007
Príspevky: 17354
Bydlisko: Brati ZLA va

PríspevokZaslal: Po Dec 07, 2009 12:43 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

u vectry-b ma pas, co ma navijak v zadnom sedadle taka finta, ze navijanie je zablokovane, pokial sa opierka sklopi dopredu. mozno sa ti tam nieco taketo zablokovalo.

ak nie ostava moznost demontovat a rozobrat opierku. len si daj pozor, aby sa ti pas nenavinul uplne do sedadla
_________________
UPOZORNENIE: sukromne spravy mi nepiste. kontakt cez E-mail: jurajlanyi(zavinac)gmail.com
cas sa minul ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
flint
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 14.10.2009
Príspevky: 12

PríspevokZaslal: Po Dec 07, 2009 3:14 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Vďaka za tip, bolo to ono. Pri ukladani nakladu som manipuloval aj s operadlom, páčka uvoľňovania operadla zostala na pol ceste nezacvaknutá do svojej polohy (aj keď operadlo držalo pevne) a pás zostal zablokovaný.
Je to tak urobené pravdepodobne preto, aby v prípade nárazu neletel stredný pasažier dopredu spolu s operadlom, prípadne celou sedačkou. Chudera dcéra musela absolvovať cca 100 km nepripútaná...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ZAFIRA, SINTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group