Opelclub Fórum
astra caravan G X20DTL 1998

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
juraj opel
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 03.11.2009
Príspevky: 76
Bydlisko: Bešeňová

PríspevokZaslal: St Nov 04, 2009 7:34 pm    Predmet: astra caravan G X20DTL 1998 Odpovedať s citátom

Som tu nový poraďte mi zajtra idem do servisu meniť tesnenie alebo radiator kúrenia to sa ešte presne nevie. Je to veľa roboty treba búrať celú palubovku a koľko to asi bude stáť? A ešte ďalsia vec, len pri 80-tke mi hučí v pravom kolese je to ložisko?
A ešte jedna chybička,po naštartovaní iba studeného motora mi zhasnú všetky kontrolky iba jedna ostáva ešte pár sekúnd svetiť
alebo keď pridám plyn tak zhasne.Je to kontrolka poruchy motora opakujem len ráno keď štartujem studený motor alebo po pridaní plynu tiež zhasne. Je to porucha,lebo auto mám 2 mesiace a ide ako hodinky. Poraďte ak máte vôlu prosím. Ďakujem. astra caravan X20DTL 1998.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 4787
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: St Nov 04, 2009 7:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Takze podme po poriadku ak sa meni radiator kurenia nieje potrebne burat celu palubovku iba stredny tunel a plastovu vanicku kde je ulozeny-ne radiatory ak mas aj klimu. Vymenu by teoreticky mal mechanik zvladnut za cca 2-2,5hod u nas v robote mame na to max 1,5hod.Ak Ti huci koleso tak sa meni cely naboj kolesa ,cenu opravy velmi tazko niekto bude moct napisat kedze ceny dielov a normohodiny maju autoservisy rozdielne.Ak Ti svieti kontrolka elektroinstalacie tak bez diagnostiky resp. aspon vycitania chyboveho kodu tazko nieco vyriesis Crying or Very sad
_________________
mám OPEL
*** Diagnostika vozidiel Opel***
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kimino
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 29.12.2008
Príspevky: 4564

PríspevokZaslal: St Nov 04, 2009 7:55 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ak ides do MT tak tam myslim maju len pracu okolo 400sk/hod. aspon sa mi zda ze to tam tak bolo Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
juraj opel
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 03.11.2009
Príspevky: 76
Bydlisko: Bešeňová

PríspevokZaslal: St Nov 04, 2009 8:28 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujem vám veľmi pekne. Zajtra vám napíšem ako to dopadlo. A určite vás budem ešte potrebovať. Pekny večer.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bredli
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 12.06.2009
Príspevky: 19

PríspevokZaslal: Pi Nov 06, 2009 9:07 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Cau. Ja som mal doteraz ten isty problem co sa tyka tej kontrolky motora. Chyba sa prejavovala presne do detailu ako si opisoval.
V servise mi spravili diagnostiku a zistilo sa, ze zhavice mi funguju len na 14%, takze ich vymenili a teraz uz kontrolka nesvieti.
Odporucoval by som ti s tym zbehnut na diagnostiku a tam pekne uvidia v com je problem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
suflonr
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 15.10.2008
Príspevky: 357
Bydlisko: Ivanka pri Nitre

PríspevokZaslal: Pi Nov 06, 2009 8:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

juraj opel Napísal:
Ďakujem vám veľmi pekne. Zajtra vám napíšem ako to dopadlo. A určite vás budem ešte potrebovať. Pekny večer.
Kedy si kupil to auto? A kolko ta stalo?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - VŠEOBECNE Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group