Opelclub Fórum
Corsa B chybove hlasenia

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
dolomit
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 07.10.2008
Príspevky: 108
Bydlisko: TN

PríspevokZaslal: Pi Okt 23, 2009 9:08 pm    Predmet: Corsa B chybove hlasenia Odpovedať s citátom

Mam taky dotez kedze mi nikto nevedel poradit ohladom toho nestartovania odhodlal som sa to vyblikat aj napriek tomu ze mam 16PIN.Dostal som nasledujuce chyby:0120-cidlo polohy sacej klapky
0200-poskodenie porucha v obvode vstrekovaca
1405-poskodenie ventilu EGR.Toto zistenie som dal preverit aj na diagnostike ta vsak zistila len poruchu EGR ten ostatok ani nenacitalo ako je to moznee?mohli by ste mi niekto poradit kde sa nachadzaju tie prve dve veci,kedze spravenie toho EGR nestacilo a auto stale veeelmi zle startuje skusil by som mrknut na to cidlo tej klapky len potrebujem poradit kde to je na klapku som pozeral ale nevidel som ziadne cidlo do ktoreho by viedli kable.Vopred dakujem za kazdu radu.(motor X14SZ)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Okt 23, 2009 9:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Pozícia 14.


_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
dolomit
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 07.10.2008
Príspevky: 108
Bydlisko: TN

PríspevokZaslal: Pi Okt 23, 2009 9:59 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Diky moc som sa toho cosi nahladal este sa opytam moze to byt pricina preco auto nechce startovat?(myslim vadne to cidlo)respektive natocit sa da ale po hroznych mukach .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group