Opelclub Fórum
corsa 1.TD alebo 1.7D??

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
pato82
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 14.03.2007
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: St Mar 14, 2007 10:47 pm    Predmet: corsa 1.TD alebo 1.7D?? Odpovedať s citátom

caute!
mam v zaujme kupit si corsu s naftovym motorom....
poraďte mi, ktory je lepši! ???
rozdiel je 5kw, som zvedavy na vase skusenosti, hlavne ci sa vo verzii TD nekazi turbo, a podobne
zatial sa naklanam na stranu 1.5TD, je to silnejši motor, určite aj pružnejši , ale bojim sa trošku toho turba,
chcel by som vediet, ci tá pružnost TD je o tolko lepsia, že by sa oplatilo "riskovat" pripadnu vymenu turba....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dusanking
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 24.04.2007
Príspevky: 2
Bydlisko: Leopoldov

PríspevokZaslal: Ut Máj 22, 2007 8:05 am    Predmet: Odpoveď Odpovedať s citátom

Nazdarek.
Ak kupis 1.7di, ma motor Isuzu Y17DTL s turboduchadlom , turbo je tzv. soft turbo-pracuje s nizkym tlakom, motor je velmi dobry(110000 km zatial bez zasahov), verzia 1.7dti vyzera byt tiez spolahliva, tych 5 kw ale moze byt prinosom. Ja jazdim sam, pripadne so zenou, ak mas rodinu a budes vozit vacsie zataze, asi bude lepsia verzia dti. Mne osobne ako samemu 1.7di vyhovuje.
_________________
keeper
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Signum
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2007
Príspevky: 4787
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Ut Jún 05, 2007 6:48 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tieto motory su vcelku v pohode az na jeden velky problem RJ vstrekovania,ak sa teda jedna o motory Y17DT,DTL.A este jedna vec,motor v zime sa zohreje po cca 15km.Inak dobre starty a slusny spotreby.
_________________
mám OPEL
*** Diagnostika vozidiel Opel***
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group