Opelclub Fórum
kontrolka

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
palo
Anonymný





PríspevokZaslal: So Jan 21, 2006 6:54 pm    Predmet: kontrolka Odpovedať s citátom

caute oplaci mam omegu B 97 2,5TD ked idem a uberem uplne plyn a necham zaradenu rychlost tak mi preblikne ta oranzova kontrolka,a niekedy mi zas prestane tahat motor a zas sa rozsvieti ta kontrolka a niekedy vyhodim rychlost a skape motor.Neviete nahodou niekto co je zle co stym.Diki moc.
Návrat hore
Fastspeed
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 986
Bydlisko: Komárno

PríspevokZaslal: So Jan 21, 2006 7:19 pm    Predmet: Re: kontrolka Odpovedať s citátom

palo Napísal:
caute oplaci mam omegu B 97 2,5TD ked idem a uberem uplne plyn a necham zaradenu rychlost tak mi preblikne ta oranzova kontrolka,a niekedy mi zas prestane tahat motor a zas sa rozsvieti ta kontrolka a niekedy vyhodim rychlost a skape motor.Neviete nahodou niekto co je zle co stym.Diki moc.


S dieselmi nemám skúsenosti, ale bratova Astra F combi produkuje tú istú chybu, ale jemu vtedy nemeria ani rýchlosť.
Vezmi auto na diagnostiku, tam Ti povedia podľa chybového kódu, že čo je zlé.
_________________
Nejazdím rýchlo, len lietam nízko...
Jožo
My EX Opel Calibra C20XE, 4x4 OFF Opel Omega A3000 C30LE Opel Astra F Caravan C16NZ
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Kura
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 11.01.2006
Príspevky: 94
Bydlisko: momentalne Bratislava

PríspevokZaslal: Po Jan 23, 2006 12:36 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to špatná hlava vstrekovacieho čerpadla nafty.Presnejšie,je špatný servo pohon riadiacej tyče hlavy čerpadla,ale kedže to nejde rozobrat ,musí sa vymeniť kompletná hlava čerpadla ako celek.Tá stojí 16 tis s DPH , práca asi tak 2hodiny,plus dokoncenie na diagnostike.
Spolu cca 18 tis.
_________________
Opel Omega MV6 r.v.1996 - najlepsie auticko

©Kura OPEL is №1 Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
harry.dj
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 26.01.2006
Príspevky: 680
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št Jan 26, 2006 7:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

mne to robilo na benzine a chalan zo servisu mi vymenil rozvody,kladky,tam su plastove a vodnu pumpu a bol pokoj.hovoril ze to robia vsetky ople,koli tym plastovym kladkam.vacky sa nedohodnu a auto skapina alebo sa rosvecuje kontrolka. oprava:material:5000,robot 1000.je to tak na 4hodinky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group