Opelclub Fórum
Vaše názory na nový dizajn stránok Opelclubu
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> Klubové informácie pre Vás
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
jerryl
Prezidento
Prezidento


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 633
Bydlisko: Topoľčianky

PríspevokZaslal: Ne Feb 25, 2007 8:40 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

fanuc Napísal:
Mne sa to takto vôbec nepáči.Kým sa dostanem na moju zafiru tak sa natočím kolieskom jak debil!!! Mad Prečo to nemohlo byť Astra, Zafira, Corza....a potom pod tým elektro, motor ...Takto je to dosť blbé niečo hľadať. Ja som napríklad našiel kopu vecí aj pri iných modeloch a pasovalo to na zafiru.A teraz to preklikávať!!! no ja neviem Confused


Je viem,že niektorým to nebude vyhovovať,ale bolo to potrebné rozdeliť z dôvodu neprehladnosti.Už začínal byť problém niečo nájsť.Samozrejme zostáva aj sekcie "všeobecné".Tam sa dá písať o hocičom.
A prečo točíš kolečkom???
Stačí na pravej strane chytiť lavým tlačítkom bočnú lištu a potiahnuť kde potrebuješ.Si tam do sekundy.
_________________
OPEL VIVARO LONG 2,5 CDTI WESTFALIA - automat
www.jerryl.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ne Feb 25, 2007 8:52 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

fanuc Napísal:
Mne sa to takto vôbec nepáči.Kým sa dostanem na moju zafiru tak sa natočím kolieskom jak debil!!! Mad Prečo to nemohlo byť Astra, Zafira, Corza....a potom pod tým elektro, motor ...Takto je to dosť blbé niečo hľadať. Ja som napríklad našiel kopu vecí aj pri iných modeloch a pasovalo to na zafiru.A teraz to preklikávať!!! no ja neviem Confused

Áno, pôvodná myšlienka bola urobiť "chlieviky" podľa jednotlivých modelov Opla a v nich jednotlivé podkategórie, tak ako píšeš. Ibaža s Jerrylom sme zistili, že tento typ fóra to neumožňuje, resp. má obmedzené možnosti, pokiaľ ide o správu takto členeného fóra. Bohužiaľ, aj nám by sa to takto rozchlievikované páčilo viac, ale jednoducho to nie je možné. Ľutujem. Verím však, že časom si zvykneme.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
dufusko
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 18.02.2007
Príspevky: 270
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Po Feb 26, 2007 8:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím si , že stráka je dosť prehľadná a dobre spravená , ale mám jeden návrh:Nemohli by byť nové príspevky zobrazované ako prvé v poradí.Tiež ma veľmi nebavý krútiť tým koliečkom až na koniec.Ináč nemám žiadne výhrady.

Olpom zdar , a Vám všetkým tiež. Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Opel Astra F 1.6i C16NZ
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
jerryl
Prezidento
Prezidento


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 633
Bydlisko: Topoľčianky

PríspevokZaslal: Ut Feb 27, 2007 12:35 am    Predmet: Odpovedať s citátom

dufusko Napísal:
Myslím si , že stráka je dosť prehľadná a dobre spravená , ale mám jeden návrh:Nemohli by byť nové príspevky zobrazované ako prvé v poradí.Tiež ma veľmi nebavý krútiť tým koliečkom až na koniec.Ináč nemám žiadne výhrady.

Olpom zdar , a Vám všetkým tiež. Very Happy Very Happy Very Happy


Nechápem....???
Prečo krútiš kolečkom?
Ľavé tlačitko na myši a pravá lišta ne prehliadači a v sekunde si kde potrebuješ..
_________________
OPEL VIVARO LONG 2,5 CDTI WESTFALIA - automat
www.jerryl.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ut Feb 27, 2007 12:39 am    Predmet: Odpovedať s citátom

V príslušnej sekcii sa nové príspevky predsa radia na začiatok, ale aby sa celá sekcia presunula hore, to asi možné nie je.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
taki22
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 21.01.2007
Príspevky: 288
Bydlisko: Košice-okolie

PríspevokZaslal: Ut Feb 27, 2007 7:14 am    Predmet: Odpovedať s citátom

fuuha...tak toto je paráda. Fakt dobréé. Som tu od piatku prvýkrát..pasoval som sa s chorobou...ale toto je ozaj cool, chválim Wink

PS: a dalsie pozitivum...kedze sa zrejme aj zredukovalo zopar prispevkov, ako tak pozeram, tak mame opat moznost oslavit prispevok No. 10.000 Wink Smile
_________________
Opel Vectra B caravan 2.0 DTL 16V

4 kola, volant, kufor...normalka Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
johny
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 19.03.2007
Príspevky: 51

PríspevokZaslal: Št Máj 17, 2007 9:21 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Som nový a spokojný super len tak ďalej.
Čaute
_________________
OPEL Astra G Caravan 1,6 16V 74kW Z16XE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> Klubové informácie pre Vás Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group