Opelclub Fórum
Jamatt tuning párty - Margita Ilona Levice 2009

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AKCIE, STRETÁVKY, ZRAZY...
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
HowIDied
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 26.08.2009
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: St Aug 26, 2009 3:40 pm    Predmet: Jamatt tuning párty - Margita Ilona Levice 2009 Odpovedať s citátom




DJ Atti
DJ Dano

Super ukončenie sezóny 2009

-non-stop zábava
-jazda zručnosti
-meranie hlučnosti výfuku
-meranie audia


4.9. začiatok 16:00
-diskotéka piatok,sobota večer
-vyhodnotenie najkrajšieho auta zrazu
-show&shine
-jazda zručnosti
-drifty + pálenie gúm
-kúpanie v cene
-prezentácie štvorkoliek ATV
-vyhodnotenie najkrajšieho auta zrazu

VSTUP:7 euro

Viac info:Registrácia,rezervácia miest pre teamy na jamatt2@gmail.com
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tun
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 26.08.2009
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: St Aug 26, 2009 7:45 pm    Predmet: Re: Jamatt tuning párty - Margita Ilona Levice 2009 Odpovedať s citátom

Tento zraz nema nic spolocne so zrazom TUNING PARTY MARGITA ILONA 2009 ktory bol v Maji (Organizator DuchRacing), taktiez OZ DuchRacing nema s tymto nic spolocne. Akurat ze okopirovali nazov, program, cast plagatu na ktorom sa nachadza vela nasich partnerov, ktori ani nevedia ze sa nejaky zraz chysta.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
HowIDied
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 26.08.2009
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Št Aug 27, 2009 6:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Citácia:

Ahojte všetci!
Som DJ ATTI organizátor JAMATT TUNING PÁRTY MARGITA ILONA.
Zdravím chalanov z DUCHRACINGU. Chlapci, vy ste asi zabudli pointu tuningovej párty...
Ani zďaleka tam nejde o nejaký zisk z akcie. Ja chcem dať dokopy ludí, ktorí majú radi autá a veci s tým spojené. Aby si vymenili skúsenosti, pokecali, zabavili sa, spoznali nových ludí a hlavne vypadli z blbého stereotypu.
Chlapci nazabudnite, že čo je tá vaša akože patentovaná -TUNING PÁRTY MARGITA ILONA-
Je pravda, že ste to odpálili prvý krát pod vašou záštitou, ale nezabúdajte že kto vám to dal dokopy.
--Myslím tým miesto,ceny,kuželky,ozvučenie,slalom,sponzorov,nejakú tú úroveň atď......
myslím, že by som toho mohol menovať dosť a vy to viete..
Odmoderoval som to od prvej akcie až po tú poslednú v máji 2009.
Robil som to s radosťou a myslím, že sa to dalo aj patrične cítiť a boli na to slušné odozvy.

Takže každého uisťujem, že nechceme -NITRANČANOM- prebrať akciu a preto sme ju nazvali JAMATT TUNING PÁRTY.
Našich partnerov sme oslovili preto, že ich poznáme troška skôr ako vy a vyšli nám v ústrety.
Takže CHALANI Z NITRI, ak ste tieto veci pochopili, ste srdečne výtaní na párty.
Ak nie, tak ste v tejto chvíly prišli o MODERÁTORA a pár pomocníkov okolo toho.

Samozrejme sa prídem pozriet na VÁŠ zraz. Mám rád tú atmosféru a ľudí, čo tam stretávam.

DUCHRACING -ak som niečo doďubal -sorry- ale aj tak dúfam, že sa vidíme 4-6 septembra 2009 na JAMATT TUNING PÁRTY MARGITA ILONA LEVICE.
Ahojte všetci.
Vidíme sa.
.ATTI.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> AKCIE, STRETÁVKY, ZRAZY... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group