Opelclub Fórum
Výška členského príspevku
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> Vaše otázky na vedenie klubu
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Lea
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 09.01.2006
Príspevky: 1618
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 9:29 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Wink
_________________
BMW 330d r.v 2006 full výbava, 231 koníkov...OPEL SINTRA 2,2 GLS r.v. 1999, 104kw, motor X22XE, Made in USA -identické s Chevrolet Transport... moje 2.EX (3/2005-9/2008)
OPEL OMEGA 2,0i GLS combi, r.v. 1988.. (moje 1.EX :4/2003-8/2004)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 9:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

n vyzera to tak, ze niektori mna vobec nepochopili

ja som to myslel nasledovne - clenske sa bude platit aj nadalej napriklad 300Sk, ale ja som si ochotny dat na specialny ucet (inac pred par mesiacmi sme dali penaze na rok na garantovany vklad - pre macila) aj 3000Sk, s tym ze po nejakom case mi to vratia, a ja nepotrebujem uroky s tychto peniazi, nech to vyuzije OPELCLUB, len nech to ma

ja si myslim ze pre cloveka je vyhodnejsie zaplatit mensie clenske a dat viacej penazok na urcitu dobu zo zarukou vratenia

dufam ze sa vyjadrujem normalne, a vseci mi rozumeju
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Lea
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 09.01.2006
Príspevky: 1618
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 9:46 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

pochopili sme Ta.... Wink
_________________
BMW 330d r.v 2006 full výbava, 231 koníkov...OPEL SINTRA 2,2 GLS r.v. 1999, 104kw, motor X22XE, Made in USA -identické s Chevrolet Transport... moje 2.EX (3/2005-9/2008)
OPEL OMEGA 2,0i GLS combi, r.v. 1988.. (moje 1.EX :4/2003-8/2004)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 9:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

no mne sa tak nezda Crying or Very sad

ako hovorim, ja by som tiez nezaplatil na rok 3000Sk, ale keby ze to po roku, alebo dvoch dostanem naspat, tak nech klub kludne vyuzije tie uroky Exclamation
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
RisNo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 27.01.2006
Príspevky: 1617
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 9:54 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak tak
_________________
--== RisNo ==--
Monthy III = Volvo S80 V8....BUDE
Monthy II = VeBe 99" 2.0 16V 100KW (X20XEV)
Monthy I = VeBe 98" 1.8 16V 85KW (X18XE)
http://risno.salem.sk/
http://www.dobryanjel.sk/
http://www.smolkovia.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 10:21 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Lea Napísal:
ved je to zatial len v rámci dohadov, mame možnosť v dnešnej dobe chvalabohu takto sa vyjadriť cez net, nemusime čakať, kym sa všetci niekde stretneme a tam to budeme riešiť... do Duchonky je naozaj dosť času a dovtedy sa mame možnosť dohodnuť na nejakom rozumnom riešení Wink


len ze mne sa to nezda, zatial to vyzera tak, ze my - viac menej aktivni, sa rozpravame s betonovou stenou.....akurat tak macilko sa k tomu vyjadruje

kde je ta komunikacia s vedenim?
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 10:23 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

nechcem nikoho svoimi prispevkami urazit, je to jasne ze kazdy ma ine starosti okrem OPELCLUBU, ale chvilku casu sa vzdy da najst
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 10:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ibaže ja nie som vedenie. Som radový člen, ako ostatní.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 10:30 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

macil Napísal:
Ibaže ja nie som vedenie. Som radový člen, ako ostatní.


ved ja to viem, ja som to myslel tak, ze to je tvoja akoby praca sledovat co sa deje na fore....vedenie akoby sem ani nepozeralo
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Benny
Site Admin, Opelclub Member
Site Admin, Opelclub Member


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 590
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So Apr 07, 2007 10:26 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Rozpraval som o tomto vsetkom s prezidentom a napise Vam svoje vyjadrenie, len musite byt trochu trpezlivy, lebo ma prace teraz. Neda sa vsetko hned. A moj nazor poznate, takze nebudem ho pisat znova.

- vsetky svoje navrhy mozte verejne predniest na zraze na Duchonke
- clenske 300SK je stanovene do konca kalendarneho roka 2007
- o zmene alebo nezmene clenskeho bude hlasovat spravna rada na zraze na Duchonke
- ak chce hocikto poslat financny dar (cize viac penazi), moze tak urobit kedykolvek a netreba sa tu o tom rozpisovat.

Priatelia, mame pred zrazom, a momentalne musime riesit ovela viac dolezitejsich problemov aby vsetko klaplo tak ako ma, a aby ste sa citili dobre a mali pekny zazitok. Cela tato diskusia vznikla preto, ze ste chceli drziaky na spz, a ja som Vam napisal, ze musime velmi rozmyslat, kam dame peniaze. To neznamena, ze klub nema peniaze a nemaz coho. Mimochodom som Vam napisal ze drziaky pod spz budu a tuto vec sme s Jarom riesili davno pred tym, nez sa zacalo na fore o tom pisat. Takze peniaze su, nie sice navyse, ale su. A buduci rok bude este viac, pretoze sa chysta par projektov. Takze ak chcete naozaj pomoct klubu, tak osobne si myslim, ze by sa ta pomoc mala uberat uplne inym smerom. Napriklad cestou tych letakov za stierace. Tento napad sa mne napriklad velmi pacil. Dalsia moznost: urcite kazdy z Vas pozna niekoho v nejakej firme. Oslovte ho, ponuknite mu reklamu na strankach za zlavy, alebo nejake prezenty pre clenov. Napriklad aj blbe pera alebo klucenky. Toto su veci, ktore nam z dlhodobejsieho hladiska a v konecnom dosledku mozu priniest ovela viac penazi a osohu.

Tento moj prispevok ma celu tuto debatu v priatelskom duchu ukoncit a nie rozprudit dalsie hadky....
_________________
Opel Astra F GSi 2.0 16v (C20XE)
Opel Rekord C Coupe r.v.1968 (19S)
Opel Senator B 3.0 24v DualRam (C30SE)
MB GLK 250 r.v.2011
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: So Apr 07, 2007 1:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím, že Benny, ako člen vedenia, to zhrnul, takže túto tému môžme na fóre uzatvoriť.
Zamykám.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
jerryl
Prezidento
Prezidento


Založený: 08.01.2006
Príspevky: 633
Bydlisko: Topoľčianky

PríspevokZaslal: So Apr 07, 2007 10:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Benny Napísal:
Rozpraval som o tomto vsetkom s prezidentom a napise Vam svoje vyjadrenie, len musite byt trochu trpezlivy, lebo ma prace teraz. Neda sa vsetko hned. A moj nazor poznate, takze nebudem ho pisat znova.

- vsetky svoje navrhy mozte verejne predniest na zraze na Duchonke
- clenske 300SK je stanovene do konca kalendarneho roka 2007
- o zmene alebo nezmene clenskeho bude hlasovat spravna rada na zraze na Duchonke
- ak chce hocikto poslat financny dar (cize viac penazi), moze tak urobit kedykolvek a netreba sa tu o tom rozpisovat.

Priatelia, mame pred zrazom, a momentalne musime riesit ovela viac dolezitejsich problemov aby vsetko klaplo tak ako ma, a aby ste sa citili dobre a mali pekny zazitok. Cela tato diskusia vznikla preto, ze ste chceli drziaky na spz, a ja som Vam napisal, ze musime velmi rozmyslat, kam dame peniaze. To neznamena, ze klub nema peniaze a nemaz coho. Mimochodom som Vam napisal ze drziaky pod spz budu a tuto vec sme s Jarom riesili davno pred tym, nez sa zacalo na fore o tom pisat. Takze peniaze su, nie sice navyse, ale su. A buduci rok bude este viac, pretoze sa chysta par projektov. Takze ak chcete naozaj pomoct klubu, tak osobne si myslim, ze by sa ta pomoc mala uberat uplne inym smerom. Napriklad cestou tych letakov za stierace. Tento napad sa mne napriklad velmi pacil. Dalsia moznost: urcite kazdy z Vas pozna niekoho v nejakej firme. Oslovte ho, ponuknite mu reklamu na strankach za zlavy, alebo nejake prezenty pre clenov. Napriklad aj blbe pera alebo klucenky. Toto su veci, ktore nam z dlhodobejsieho hladiska a v konecnom dosledku mozu priniest ovela viac penazi a osohu.

Tento moj prispevok ma celu tuto debatu v priatelskom duchu ukoncit a nie rozprudit dalsie hadky....



Pozerám pozerám a normálne hľadám slová.
Chcel by som touto cestou ubezpečiť všetkých,že na všetky príspevky, na ktoré odpovedal Benny,vyjadrujem úplný súhlas s jeho stanoviskom k uvedenej téme.
Členské bolo stanovené a meniť sa nebude.Osobne rozmýšľam o jeho znížení.
Ďalej.Boli tu vytiahnuté fragmenty zo stanov.Áno,inou možnosťou ako finacovať a podporovať občianske združenie Opelclub je aj forma darovania.
Čo komu bráni poslať na účet klubu vyššie členské ako 300.-Sk?
Je to na rozhodnutí každého člena alebo sympatizanta,ktorý nemusí byť ani členom klubu.
Zdá sa mi alibystické,žiadať zvýšenie členského.Čo sa bude očakávať po jeho zvýšení?
Osobne ma "stojí" prevádzka a aktivity pre Opelklub cez 10tisíc za rok.
Je to môj osobný dar pre klub a nerozmazávam to.
Nemôžte si zrátavať počet členov krát členské a vychádzať z čísla,ktoré vám vyjde.Treba si uvedomiť fakt,že každý zraz je financovaný z peňazí starých členov.To znamená,že keď bolo v minulom roku necelých 30 ludí,ktorí zaplatili členské a odrátate z toho náklady na web a doménu,tak z toho mála čo ostane si myslím,že nikto nebol ukrátený.
Áno všetko je to o peniazoch,ale našov prioritou nie sú peniaze.Prioritou sú ľudia a ich stretnutia,aby sa citili medzi sebou v pohode a oddýchli si od každodených stresov.
Myslím,že na rok bude situácia zasa o niečo lepšia,lebo budúcoročný zraz už bude rátať s členským príspevkom minimálne od 65 ľudí.
Som rád v spoločnosti skvelích ľudí a som rád keď vidím spokojných opelklubákov,ktorí sú plní zážitkov napr. zo zrazu.
Nakoniec len toľko.
Tento rok nás čaká dúfam ďalší super zraz a to je momentálne moja priorita,aby sa tam každý cítil ako doma.
Som otvorený každej kritike a pripomienkam.
Všetko sa ujasní na vaľnom zhromaždení,ktoré bude na Duchonke.
Som za konštruktívne riešenia a nebránim sa inováciam a aktivitám každého jedinca.Všetko je dobrovoľné.


Každý z Vás,ktorý máte neaké nápady,ktoré by zviditeľnili náš klub a ste schopný ich aj zrealizovať máte môj úplný súhlas na jeho realizáciu a to aj s využitím našeho oficiálne zaregistrovaného znaku.

A ešte niečo.

Uvažoval som, že by sa platba členského vyčlenila len vždy na začiatok roku.Napríklad do konca marca kalendárneho roku.
V terajšej podobe je dosť náročné sledovať priebežné platby tak ako nových členov tak aj starých,/ospravedlňujem sa za výraz/.
To znamená,že každý nový člen by zaplatil len alikvotnú čiastku z aktuálneho roku.V ďalšom roku by potom fungoval normálne,teda platba do konca marca.

"Samozrejme,že darom a iným formám financovania po celý rok sa nebudeme ako klub vôbec brániť."

S pozdravom a oplu zdar Váš
jerryl.
_________________
OPEL VIVARO LONG 2,5 CDTI WESTFALIA - automat
www.jerryl.salem.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> Vaše otázky na vedenie klubu Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group