Opelclub Fórum
Výška členského príspevku
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> Vaše otázky na vedenie klubu
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št Apr 05, 2007 10:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

iha, tu sa toho ale popisalo Wink

po-prve, som velmi rad ze budem uzitocny pre klub Very Happy

no a po-drue naozaj by nebolo zle aby Benny dosiel na ten zrazik Wink asopn sa zoznamime, povies nam vsetky veci okolo tych nasich napadov pri kofolke Very Happy

uz ani nevladzem pisat Rolling Eyes

tak snad prideme k nejakemu spolocnemu zaveru na tom zraziku ohladom clenskeho a dalsich veci
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št Apr 05, 2007 10:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

akurat mna napadlo, nemusime zvysovat clenske, co urobit taku jednu vec, ako sa robi u nas v skole na intraku - navrhujem od kazdeho clena vybrat napriklad po 1000 Sk a dat na rok alebo dlhsie dobanky (ked niekdo bude chiet vystupit s klubu, tak to dostane naspat), a percenta budu sa pouzivat na ucel klubu Very Happy urcite to nebudu nejake velke penazky, ale aspon nieco

dame tomu ze 50 ludi daju po 1000 (niektori mozu aj viacej Wink ) zo zarukou vratenia, mame 50000, presne neveim ake su uroky pri garantovanom vklade, asi okolo 4-5%, a za rok to urobi 2000 - to su v podstate clenske od 7 clenov Exclamation nikdo nemusi platit zvysene clenske, ale pre klub je to fajn

neveim ako to je s pravnickej stranky, ale asi by to nemal byt problem....tak
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
studna
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 27.11.2006
Príspevky: 148
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 2:04 am    Predmet: Odpovedať s citátom

otazne ci je to mozne po strane zakona ,]] tie dary vyzeraju zatial asi najlepsie :]
_________________
Opel Astra Coupe [Bertone Edition]
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
RisNo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 27.01.2006
Príspevky: 1617
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 5:06 am    Predmet: Odpovedať s citátom

chausj Napísal:
akurat mna napadlo, nemusime zvysovat clenske, co urobit taku jednu vec, ako sa robi u nas v skole na intraku - navrhujem od kazdeho clena vybrat napriklad po 1000 Sk a dat na rok alebo dlhsie dobanky (ked niekdo bude chiet vystupit s klubu, tak to dostane naspat), a percenta budu sa pouzivat na ucel klubu Very Happy urcite to nebudu nejake velke penazky, ale aspon nieco

dame tomu ze 50 ludi daju po 1000 (niektori mozu aj viacej Wink ) zo zarukou vratenia, mame 50000, presne neveim ake su uroky pri garantovanom vklade, asi okolo 4-5%, a za rok to urobi 2000 - to su v podstate clenske od 7 clenov Exclamation nikdo nemusi platit zvysene clenske, ale pre klub je to fajn

neveim ako to je s pravnickej stranky, ale asi by to nemal byt problem....tak



Zaujimava ,yslienka....hmmmm
_________________
--== RisNo ==--
Monthy III = Volvo S80 V8....BUDE
Monthy II = VeBe 99" 2.0 16V 100KW (X20XEV)
Monthy I = VeBe 98" 1.8 16V 85KW (X18XE)
http://risno.salem.sk/
http://www.dobryanjel.sk/
http://www.smolkovia.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
spidy
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 02.04.2006
Príspevky: 433
Bydlisko: Trnovec nad vahom

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 10:44 am    Predmet: Odpovedať s citátom

studna Napísal:
otazne ci je to mozne po strane zakona ,]] tie dary vyzeraju zatial asi najlepsie :]


stanovy clanok 13 majetok i/ úroky a ostatné príjmy tak prečo nie inak možne by to bolo ale aj tak pozrite pokjal sa k tomuto všetkemu nevyjadri jerryl tak je uplne zbytočne to tu rozpisovat a okrem ineho možne je všelučo a možnosti ako samich o sebe neurekom
_________________
1)opel astraf 1,8 16v gsi motor x18xe rv:93
2)opel astraf 1,8 16v motor c18xel rv:95
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 11:20 am    Predmet: Odpovedať s citátom

tak ze ja by som sa opytal v nejakej banke, ze ako to funguje, mozme aj v tej, kde klub ma ucet

len cakame na vyjadrenie vedenia
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
RisNo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 27.01.2006
Príspevky: 1617
Bydlisko: Galanta

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 11:32 am    Predmet: Odpovedať s citátom

...jo....cakame...
_________________
--== RisNo ==--
Monthy III = Volvo S80 V8....BUDE
Monthy II = VeBe 99" 2.0 16V 100KW (X20XEV)
Monthy I = VeBe 98" 1.8 16V 85KW (X18XE)
http://risno.salem.sk/
http://www.dobryanjel.sk/
http://www.smolkovia.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 11:48 am    Predmet: Odpovedať s citátom

S čím chceš čakať na vedenie? Finančný dar môžeš poslať na účet kedy chceš, rovnako, ako dobrovoľné členské. Pokiaľ ide o tú druhú možnosť s peniazmi viazanými počas členstva na účte, tak to je utópia a ja osobne som proti. Klub potrebuje mať peniaze k dispozícii a nie uložené s viazanosťou na niekoľko rokov. Okamžite disponovať s peniazmi, bez prípadných sankcií, dovoľujú iba bežné účty a v ich prípade je úrok zanedbateľný, v niektorých prípadoch dokonca nižší ako poplatok za vedenie účtu.
Chlapi, ja som za zlepšenie finančnej situácie klubu, ale skôr, než sem dáte návrh, treba si najprv zistiť skutočnosti a nevrhať sa do toho bezhlavo.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 11:53 am    Predmet: Odpovedať s citátom

ved nikdo sa do toho bezhlavo nevrha, bol to len napad, tak som to sem dal.....hovoris ze klub nepotrebuje ulozene peniaze, dobre, tak nech radsej nema ani to

ked sa uz taketo navrhy povazuju za utopiu, tak potom to je dost zvlastne Shocked

co je podla teba na tom zle, a preco si proti?
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
spidy
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 02.04.2006
Príspevky: 433
Bydlisko: Trnovec nad vahom

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 11:59 am    Predmet: Odpovedať s citátom

macil Napísal:
S čím chceš čakať na vedenie? Finančný dar môžeš poslať na účet kedy chceš, rovnako, ako dobrovoľné členské. Pokiaľ ide o tú druhú možnosť s peniazmi viazanými počas členstva na účte, tak to je utópia a ja osobne som proti. Klub potrebuje mať peniaze k dispozícii a nie uložené s viazanosťou na niekoľko rokov. Okamžite disponovať s peniazmi, bez prípadných sankcií, dovoľujú iba bežné účty a v ich prípade je úrok zanedbateľný, v niektorých prípadoch dokonca nižší ako poplatok za vedenie účtu.
Chlapi, ja som za zlepšenie finančnej situácie klubu, ale skôr, než sem dáte návrh, treba si najprv zistiť skutočnosti a nevrhať sa do toho bezhlavo.


macil ako uvaha je to dobra čo chaus napisal a tich 1000sk ved sa to da rozdelyt na polovicu nie tak teda čast na urok a čast na to čo potrebuje club a podla mna ak by každy člen suhlasil z niečim takym tak to len pomože klubu a okrem toho aj členom no nie [size=18][TAK TEDA MILY čLENOVJA MAM NAVRCH DOPRAJME NASMU KLUBU JEDEN VELKY A PODSTATNY DAR TEDA JA OSOBNE NA VYPLATU POšLEM NA UčET CLUBU 1000SK A NECH MI NIKTO NEPOVIE žE NEPOMOžEM SEBE,DRUHYM,CLUBU A JA NEVIEM EšTE KOMU A POTOM BY SOM RAD HOVORIL S BENNYM,JERRYLOM
_________________
1)opel astraf 1,8 16v gsi motor x18xe rv:93
2)opel astraf 1,8 16v motor c18xel rv:95
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 12:07 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Načo sú klubu dlhodobo uložené peniaze? Klub potrebuje s peniazmi narábať operatívne. V prípade potreby ich musí mať k dispozícii. Nemáme na účte milióny, aby sme časť mohli zmraziť dlhodobou investíciou.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
spidy
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 02.04.2006
Príspevky: 433
Bydlisko: Trnovec nad vahom

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 12:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

macil Napísal:
Načo sú klubu dlhodobo uložené peniaze? Klub potrebuje s peniazmi narábať operatívne. V prípade potreby ich musí mať k dispozícii. Nemáme na účte milióny, aby sme časť mohli zmraziť dlhodobou investíciou.


to hej teraz le ved oko som vravel ak chceme pomoct klubu tak teda poslyme všetcy teda aspon ty čo sme ochotny ako kimi povedal srdcom oddany 1000sk na učet a može klub realyzovat a mi nevrav že ked posle 40oddanich po 1000 že club nemože čast zmrazyt
_________________
1)opel astraf 1,8 16v gsi motor x18xe rv:93
2)opel astraf 1,8 16v motor c18xel rv:95
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 12:22 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Pochybujem, že by sa ich našlo aspoň 20.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
chausj
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 09.12.2006
Príspevky: 2224
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 12:22 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

mna to troska hneva, dobre, nebude klub mat tie penazky teraz k dispozicii, ale na buduci rok to bude moct vyuzit, ked to neurobime, tak nebude mat nic........co je lepsie nemat nic, alebo na buduci mat aspon par tysic k dispozicii?????????????????????????????
_________________
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007 - NA PREDAJ
Ford Focus Wagon 2011 2.0 TDCI
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 12:25 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Lenže klub potrebuje tie peniaze aj tento rok, nie až budúci, alebo o tri roky. (Ročný garantovaný neexistuje, minimálne, tuším, 2 alebo 3 ročný)
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 12:29 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Len aby som vysvetlil. Jednoducho, klub podľa mňa nie je a nebude, ani keď mu pár členov pošle 1000 korunovú finančnú injekciu, na tom finančne tak, aby si mohol dovoliť investovať do zisku.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
spidy
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 02.04.2006
Príspevky: 433
Bydlisko: Trnovec nad vahom

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 12:38 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

macil Napísal:
Lenže klub potrebuje tie peniaze aj tento rok, nie až budúci, alebo o tri roky. (Ročný garantovaný neexistuje, minimálne, tuším, 2 alebo 3 ročný)


no ale už važne ma začinate Twisted Evil macil vychadzajme z toho že do klubu sa ročne pošle 300sk čo je vlastne členske a pokjal viem regystrovanych a teda aktyvnych členou je dost neviem presne čislo ale opravma a teda povedz mi jedno že ako teda vychadza club s tymito poviem ubohymi ciastkami ved je to blbost to som pisal už na začiatku ak sa bude držet členske na 300 a členovia budu pribudat tak klub bude mat stale malo finac a ohladne stanov čo je priklad dary ,ziskane čiestky ako priklad zo zrazou to nieje určite vela a tak mi nevrav že jednorazova finančna investycia nepomože a čo sa tyka 20tich nonech nas je 10 aj to pomože stale sa tu hovory o jednom viem že klub ma peniaze na to čo potrebuje lenže ak chce viac tak to nejde tak mi nehovor že ked dostane takuto čiastku tak to nedokaže rozdelyt ide tu o členou nie o ziskavanie sponzorstvy kurna chlapy rozmyslajte ak sami sabe nepomožeme teda clubu tak kto potom ale už ma važneserete stymto .Okrem macil rozbieham firmu a ak by to bolo mužne mile rad by som klubu poskytol aj viac ale momentalne asa len rozbieham a nikto mi nepomaha som nato sam ,a čo saclubu tyka je nast tu dost a tak ak je club otom že pomoct a poskytnut niečo členom tak prečo mi členovia neposkytneme niečo clubu ň)??? ja sa riadim jednym niečo za niečo a teda mne klub niečo dal atak som oichotny dat aj ja ved otom to všetko je inak to nejde tak nebudzte všetcy škroby a pomahajme si nielen ustne ale aj skutkom a dost už mam tlak uplne hore tak ma niekto ukludnite ale nie slovom to nejde alebo neda sa take ja nepoznam všetko sa da a to zdvoraznujem ak je chut ,ochota tak sa da tak si každy trocha vstupte do seba a rozmyslajte je to blbost či nie
_________________
1)opel astraf 1,8 16v gsi motor x18xe rv:93
2)opel astraf 1,8 16v motor c18xel rv:95
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Lea
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 09.01.2006
Príspevky: 1618
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 12:46 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

klídek Spidy.. Wink ako to tak sledujem, táto téma sa tu poriadne rozbehla... ja osobne , kedže som tiež celým srdcom oddaná oplu, tak tiež som ochotná dať viac, ako 300.- Ako vravia ostatní- Spidy, RisNo, Chausj... atd, určite je to pre klub dobre, ked nas trebars aj 10 ludí prispeje vačšou - dobrovolnou sumou... ked dame 10 x 1000.- tak to je už 10 000.- a to je lepšie, ako nič... myslim si tiež, ža tá vyška členskeho by mohla byť dobrovolna, samozrejme určí sa minimalne členské a je to na každom z nás, kolko prispeje, bez toho samozrejme, aby som za to čakala pre mna nejake mimoriadne výhody... Wink
_________________
BMW 330d r.v 2006 full výbava, 231 koníkov...OPEL SINTRA 2,2 GLS r.v. 1999, 104kw, motor X22XE, Made in USA -identické s Chevrolet Transport... moje 2.EX (3/2005-9/2008)
OPEL OMEGA 2,0i GLS combi, r.v. 1988.. (moje 1.EX :4/2003-8/2004)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 12:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Spidy, kľud. Alebo si myslíš, že keď sa naserieš, tak všetci začnú platiť? Pozri si koľkí tu na túto tému diskutujeme a prípadne by sme boli ochotní zaplatiť. Ostatní sa k zvyšovaniu nejako vehementne nehlásia. Nerozmýšľaj len za seba, ale skús sa vžiť aj do ostatných. Nie každý prežíva takéto nadšenie. Napokon, vypíš anketu a uvidíš. Možno aj ja budem prekvapený.
A prosím ťa, neber to tak, že som proti tebe, alebo proti vám, len sa snažím poukázať aj na negatívnu stránku veci, ktorú vy prehliadate.
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
spidy
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 02.04.2006
Príspevky: 433
Bydlisko: Trnovec nad vahom

PríspevokZaslal: Pi Apr 06, 2007 12:52 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Lea Napísal:
klídek Spidy.. Wink ako to tak sledujem, táto téma sa tu poriadne rozbehla... ja osobne , kedže som tiež celým srdcom oddaná oplu, tak tiež som ochotná dať viac, ako 300.- Ako vravia ostatní- Spidy, RisNo, Chausj... atd, určite je to pre klub dobre, ked nas trebars aj 10 ludí prispeje vačšou - dobrovolnou sumou... ked dame 10 x 1000.- tak to je už 10 000.- a to je lepšie, ako nič... myslim si tiež, ža tá vyška členskeho by mohla byť dobrovolna, samozrejme určí sa minimalne členské a je to na každom z nás, kolko prispeje, bez toho samozrejme, aby som za to čakala pre mna nejake mimoriadne výhody... Wink


lea vdaka konečne niekto kto na to pozityvne som rad že si toho nazoru a čo sa mimoriadnych vyhod tyka tak to mi vysvetly ako čo si pod tym mysliš mimoriadne
_________________
1)opel astraf 1,8 16v gsi motor x18xe rv:93
2)opel astraf 1,8 16v motor c18xel rv:95
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možností úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra Opelclub Fórum -> Vaše otázky na vedenie klubu Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
Strana 4 z 6

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group