Opelclub Fórum
Ukazovatel rychlosti blbne

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - ELEKTRO
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
robo99999
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 08.07.2009
Príspevky: 183

PríspevokZaslal: St Júl 08, 2009 11:31 am    Predmet: Ukazovatel rychlosti blbne Odpovedať s citátom

potrebujem pomoc.pri potoceni klucika pred nastartovanim mi zacne skakat rucicka rychlosti od 0 az po 50 km/h.niekedy ked sa ustali je to ok,ale ked nie tak mi ukazuje o to väcsiu rychlost.na diagnostike mi hlasilo problem s alternatorom-slabo dobija,no ked zapnem svetla a vypnem uz dobija ako ma a mam aj staru baterku a urcite na zimu musim kupit novu. OPEL ASTRA G KARAVAN X20TDL rok 1998.zatial vdaka
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kesi
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 23.09.2008
Príspevky: 4865
Bydlisko: EHMK :-)

PríspevokZaslal: St Júl 08, 2009 7:54 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Začni výmenou baterky
Shocked
_________________
Astra F 1,4 Caravan
Astra H GTC 1,9 (110 kw)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
robo99999
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 08.07.2009
Príspevky: 183

PríspevokZaslal: Ne Júl 12, 2009 9:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

caute mam este jeden problem.dnes ked som isiel po dialnici sa mi rozsvietila kontrolka emisii a motor riadne zlenivel.na pumpe som vypol motor a po 5tich minutach som nastartoval a vsetko ok.tento problem som tu uz nasiel ale ziadna rozumna rada.a co sa tyka toho rychlomeru,asi to bude tou baterkou,lebo po dlhsej trase to nerobi,ked ju alternator viac ozivi,ale uvitam aj ine rady.vdaka
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
waldos
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 23.06.2009
Príspevky: 2075
Bydlisko: Sered

PríspevokZaslal: Ne Júl 12, 2009 9:52 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

tak chod na diagnostiku, chyba bude v systeme zapisana ked sa rozvietila kontrolka,skus skontrolovat podtlaky,hadicky.
_________________
Opel Astra G 1.4 16V 2002
VW Golf 3 1.9 TDI - ex
Skoda 120L - ex
弗拉基米爾
http://www.waldos.salem.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Cripo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 04.11.2008
Príspevky: 355
Bydlisko: Bratislava-DNV

PríspevokZaslal: Po Júl 13, 2009 11:45 am    Predmet: Odpovedať s citátom

robo99999 Napísal:
caute mam este jeden problem.dnes ked som isiel po dialnici sa mi rozsvietila kontrolka emisii a motor riadne zlenivel.na pumpe som vypol motor a po 5tich minutach som nastartoval a vsetko ok.tento problem som tu uz nasiel ale ziadna rozumna rada.a co sa tyka toho rychlomeru,asi to bude tou baterkou,lebo po dlhsej trase to nerobi,ked ju alternator viac ozivi,ale uvitam aj ine rady.vdaka


Ja mám ten istý problém, pri zasvietení tejto kontrolky, ako keby nezapínalo turbo, preto je to také lenivé. Ja som sa na to pýtal, volal som s jedných chlapíkom z tohto fóra, a vravel mi, že je to podtlaková hadička, nachádza sa pri turbe. Má to vyskúšané. Ja si to nechám opraviť koncom prádznin, tak uvidím. Mne to zasvieti keď po dlhšej ceste zastavím, napríklad na semafóre al. pod. Ale potom zasa to zhasne, keď sa rozbehnem.
_________________
Opel Astra G 2,0 DTi 16 V, Y20DTH, 74 kW, rok 2000/2001.

www.frictio.sk - môj sen sa napĺňa...

Spritmonitor.de
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
robo99999
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 08.07.2009
Príspevky: 183

PríspevokZaslal: Po Júl 13, 2009 6:09 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

mne to zatial spravilo iba raz.este si pockam co bude dalej,no dnes som kontroloval turbo a zospodu je ako keby od oleja.tu hadicku pozriem.vdaka.pred mesiacom som bol na diagnostike a vsetko bolo v motore ok
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
robo99999
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 08.07.2009
Príspevky: 183

PríspevokZaslal: Ut Júl 14, 2009 2:27 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

mam este jednu otazku. na ceskej stranke som sa docital ze ked zapojil nove autoradio tak mu nefungoval tachometer ani rychlomer.tak sa chcem spitat ci to skakanie rucicky nesposobuje radio,lebo nefunguje ako ma.aj tochcem kupit nove.tam pisali ze do iso konektora ide kabel z rychlomera....potom prehodil kable a vsetko ok
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> ASTRA - ELEKTRO Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group