Opelclub Fórum
OPEL CORSA ECO - Sytic

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Maros
Anonymný





PríspevokZaslal: Po Sep 11, 2006 9:10 am    Predmet: OPEL CORSA ECO - Sytic Odpovedať s citátom

Po zahriati motoru sa mi nevypne automaticky sytic. Potom ked odstavim auto a chcem opet nastartovat tak to nejde, az ked motor vychladne.
Co s tym bude ? vie niekto poradit ?
Návrat hore
palorep
Bronzový užívateľ...
Bronzový užívateľ...


Založený: 11.02.2006
Príspevky: 136
Bydlisko: Prešov, M. Benku 3, 08001

PríspevokZaslal: Po Sep 11, 2006 2:56 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi bude zanesený krokovy motor volnobehu treba vycistit
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Maros
Anonymný





PríspevokZaslal: Ut Sep 12, 2006 11:40 am    Predmet: Dik za rady Odpovedať s citátom

Fakt "skvele" forum. Tak ak by mal niekto podobny problem ako ja, bol som s tym dnes v servise no nie v Opel, ale u nejakeho opravara aut. Je nefunkcne teplotne cidlo, ktore snima teplotu motora a hovori elektronike ci sa ma ci nema spustat sytic. V pripade nudze, ak je potrebne horuci motor nastartovat, staci vytiahnut kablik z cidla, a vsetko funguje tak ako ma, a oprava spociva v tom , kupit nove cidlo a vymenit.
Tak dik za kopu skvelych rad.
Návrat hore
vladimir
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 02.05.2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Handlová

PríspevokZaslal: Ut Sep 12, 2006 12:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Maros, ved my sme len obyčajný ludia,trošku "strelený" bleskom,žiadny profesionalny mechanici s kopou pristrojov a skusenosti...ale aj taký su medzi nami,ale? nikto nevie všetko...a preto existuje toto forum a ešte pre niečo...,čo si ty možno prehliadol...,niekedy stači tak málo,aby si ľudia porozumeli,nakričať na niekoho vie každý b....-neber to ako uražku,ani ako nejaký dohovor-ja nie som žiadny knaz,vždy je to len v ľudoch....takže sorry za zlý typ Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ut Sep 12, 2006 1:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

2 Maroš:
Možno by si sa správnej odpovede dočkal skôr, keby si otázku položil do tej správnej sekcie, ale inak kvitujem, že si sa s nami podelil o vlastnú skúsenosť. Opäť budeme múdrejší. Wink
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Lea
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 09.01.2006
Príspevky: 1618
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ut Sep 12, 2006 3:07 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Shocked Shocked Shocked
_________________
BMW 330d r.v 2006 full výbava, 231 koníkov...OPEL SINTRA 2,2 GLS r.v. 1999, 104kw, motor X22XE, Made in USA -identické s Chevrolet Transport... moje 2.EX (3/2005-9/2008)
OPEL OMEGA 2,0i GLS combi, r.v. 1988.. (moje 1.EX :4/2003-8/2004)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
www
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 31.05.2009
Príspevky: 38
Bydlisko: Hlohovec

PríspevokZaslal: Ne Jún 21, 2009 10:42 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Sad nazdarek ja som mal to iste ale aj som bol na diagnostike a tam mi to zistil hned,kupl som vymenil som a auto ide,ale teraz mam problem 1 a 2 tasko sa radia,spojka ok!zaradim 1ku ale ked idem radit 2ku tak zaradi 4ku potom dam neutral spakou dam doprava a dolava a 2ka tam krasne padne.ostatne 3ka,4ka a 5ka vpohode.mouže ta by asinchrone kružky 1ky a 2ky?
_________________
corsa 1,2i eco
astra 1.4i caracan/combi
astra 1,4i clasic
kadett 2,0i Gsi 115kw
BMW 520i
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
langdon2
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...
Opelclub Member - Zlatý užívateľ...


Založený: 16.01.2008
Príspevky: 14262
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Ne Jún 21, 2009 11:34 am    Predmet: Re: Dik za rady Odpovedať s citátom

Maros Napísal:
Fakt "skvele" forum. Tak ak by mal niekto podobny problem ako ja, bol som s tym dnes v servise no nie v Opel, ale u nejakeho opravara aut. Je nefunkcne teplotne cidlo, ktore snima teplotu motora a hovori elektronike ci sa ma ci nema spustat sytic. V pripade nudze, ak je potrebne horuci motor nastartovat, staci vytiahnut kablik z cidla, a vsetko funguje tak ako ma, a oprava spociva v tom , kupit nove cidlo a vymenit.
Tak dik za kopu skvelych rad.


Keby sa spytas priamo mna, si ani do servisu nemusel ist....Tento isty problem som riesil ja.
A tu neni nikto povinny ti vobec odpovedat.
_________________
Opel Astra G 1,4 16V
palubne pc. a tempomaty do Oplov
diagnostika, rychlo servis
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ne Jún 21, 2009 7:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

2 www:
Exclamation Drž sa témy vlákna. Okrem toho, ohľadom svojho problému si založil vlastné vlákno. Naozaj ma už nebaví neustále ťa napomínať. Exclamation
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group