Opelclub Fórum
vibracie

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> KADETT - MOTOR/PREVODOVKA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
gabo000000
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 03.06.2009
Príspevky: 15

PríspevokZaslal: Št Jún 04, 2009 6:37 pm    Predmet: vibracie Odpovedať s citátom

co spravit s neskutocnymi vybraciami na volnobehu u môjho kadetu 1.6D? mam nove silentbloky motora a je to este horsie ako zo starymi

edited by moderator
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Komo
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 19.03.2007
Príspevky: 2924
Bydlisko: Komjatna [RK]

PríspevokZaslal: Št Jún 04, 2009 7:28 pm    Predmet: Re: vybracie Odpovedať s citátom

co tak popisat problem kus viac. Ake mas volnobezne otacky? Robi to aj ked ich o kus zvysis? A tak dalej. Cim viac info, tym vacsia sanca ze sa niekto ozve...
_________________
VeCe Z18XE
VeA C20NE - ex
- Diagnostika -
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gabo000000
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 03.06.2009
Príspevky: 15

PríspevokZaslal: Št Jún 04, 2009 10:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

na volnobeh mam 860 teraz som bol na EK...ked zvysim je to trocha lepsie ale aj tak je to nadmerne..aj celkovo hlucnost auta napriklad oproti benzinovemu kadetu je viacnasobna...trasie to celym autom proste neznesitelne nieco...palubovka vypadava z miesta aja citim ako sa mi chveju bubienky v usiach:D dost podrobne?Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Viktor
Strieborný užívateľ....
Strieborný užívateľ....


Založený: 03.02.2008
Príspevky: 597
Bydlisko: V.Horeš, okr. TV

PríspevokZaslal: Pi Jún 05, 2009 10:40 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

výfuk je v poriadku? nikde sa nedotýka podlahy? keď som ja na benzínovej 1,6ke dával nový stredový tlmič tak som ho nestihol už v ten deň pekne nastaviť aby sa nikde nedotýkal podlahy bo nemám jamu v garáži tak som to robil pod heverom Crying or Very sad a po naštartovaní sa to v interiéri nedalo takmer vydržať celé sa to triaslo a hrozné zvuky meniace sa podľa otáčok od podlahy
_________________
Kadett E 1.6
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
warp9
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 04.03.2006
Príspevky: 32
Bydlisko: NR

PríspevokZaslal: So Jún 06, 2009 7:34 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Vymenit silentbloky vyfukoveho potrubia a vyfuku, dva su co drzia vyfukove potrubie su pod kabinou, jeden drzi vyfuk. Trva to 10 minut, stali ma asi 50 Sk, samozrejme kup nove tie z vrakoviska nic neriesia.
_________________
> PODPIS <
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gabo000000
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 03.06.2009
Príspevky: 15

PríspevokZaslal: Ne Jún 14, 2009 10:52 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

môj vyfuk nie je origo...namiesto pruznej spojky mam rezonator a stredovy tlmic a aj koncovy mam rovnaky...zavesenie pod kabinou nemam lebo mi to vzdy udieralo do kasny ked som startoval som to jednoducho vylomil z miesta a spravil som si tam celkom iny drziak...inac problem bol v prvej casti potrubie...rezonator sa dotykal trubky v ktorej vedie tyc od kulisi...dufam viete ktora...ale ajtak je to nadmerne ale uz ovela lepsie
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> KADETT - MOTOR/PREVODOVKA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group