Opelclub Fórum
Oprava laku na spojleri

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Strkac
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 05.06.2009
Príspevky: 10

PríspevokZaslal: Pi Jún 05, 2009 9:29 am    Predmet: Oprava laku na spojleri Odpovedať s citátom

Zdravim všetkých a prosím o radu.

Vbehla mi kocicka do cesty a nadobrzdil som to. Mam tuning predny nárazník a je z laminátu. Je dost nízko tak mi po náraze praskol a odpadlo aj kúsok farby.
Kúpil som lamonovaciu sadu a tmel na laminát, vyspravím to a dalej som chcel poradiť.

Chcem odrazu nastriekať celý spojler, bo nema cenu to zalestovat, a možem použiť na ten plaster-tmel normalny prlič, či je nejaky špeciálny? A keď budem striekať celý spojler, ako moc mám obrúsiť ten pôvodný lak? až do tmelu? či len zdrsniť?

Predom ďakujem za odpovede Cool
_________________
Opel Corsa B, 1.4i, tuning - nemecko
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Strkac
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 05.06.2009
Príspevky: 10

PríspevokZaslal: Po Jún 08, 2009 1:04 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Nikto nevie poradiť??? Rolling Eyes
_________________
Opel Corsa B, 1.4i, tuning - nemecko
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
www
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 31.05.2009
Príspevky: 38
Bydlisko: Hlohovec

PríspevokZaslal: Št Jún 11, 2009 6:50 pm    Predmet: mam skosenostli s buračkami a spravkovanim Odpovedať s citátom

no ťo sa tyka tmelu,neviem či poznaš body tmel je modry aje zeleny obal-modrije git ale praska strašne,poradim ti kupis si body so zelenym obalom t.j.laminatovy git a je pevny v predajni ferby-laky povieš že chceš body zeleny-vlasovy!!!nedaj sa prehovorit-
A čo sa tyka smirglovania-drisenia laku na narazniku kup si 1500 šmirgel vodny a pekne brus,do kybla voda čista"a šmirgel,potom ked budeš odnasnovat nesmieš nat na narazniku žiadny biely flak-čmuhu neboj sa použut a zaspinit viac hadier ktore bobre saju riedidlo.ked to zle alebo slabo odmastniš-očistiš tak sa ti farba po čase oluska-bublinky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Strkac
Nový užívateľ...
Nový užívateľ...


Založený: 05.06.2009
Príspevky: 10

PríspevokZaslal: Št Jún 11, 2009 7:24 pm    Predmet: Re: mam skosenostli s buračkami a spravkovanim Odpovedať s citátom

www Napísal:
no ťo sa tyka tmelu,neviem či poznaš body tmel je modry aje zeleny obal-modrije git ale praska strašne,poradim ti kupis si body so zelenym obalom t.j.laminatovy git a je pevny v predajni ferby-laky povieš že chceš body zeleny-vlasovy!!!nedaj sa prehovorit-
A čo sa tyka smirglovania-drisenia laku na narazniku kup si 1500 šmirgel vodny a pekne brus,do kybla voda čista"a šmirgel,potom ked budeš odnasnovat nesmieš nat na narazniku žiadny biely flak-čmuhu neboj sa použut a zaspinit viac hadier ktore bobre saju riedidlo.ked to zle alebo slabo odmastniš-očistiš tak sa ti farba po čase oluska-bublinky


Dik za rady, este som chcel vediet ze ako vela mam ten povodny lak brusit???
Az do podkladu? či koľo vlastne???
Dik
_________________
Opel Corsa B, 1.4i, tuning - nemecko
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
www
Pravidelný užívateľ...
Pravidelný užívateľ...


Založený: 31.05.2009
Príspevky: 38
Bydlisko: Hlohovec

PríspevokZaslal: Pi Jún 12, 2009 9:52 pm    Predmet: sewa Odpovedať s citátom

no ako dlho,poviem ti že netreba sa nikam ponahlat,ked zachovaš postup a všetko to odmasniš tak brusena vec ostane matna to znamena že je to ok"!!!
ak však budes mat nejaku čast lesklu alebo slabo matnu tak to NIEJE vporiadku a urobi ti to zlobu,farba sa ti roztečie ako olej vovode.keby dačo tak maš čislo 0904423262
rad ti poradim,nevieš nahodou niečo o zvišeni vykonu na corse B 1,2i eco
_________________
corsa 1,2i eco
astra 1.4i caracan/combi
astra 1,4i clasic
kadett 2,0i Gsi 115kw
BMW 520i
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
macil
Forum Admin, Opelclub Member
Forum Admin, Opelclub Member


Založený: 25.02.2006
Príspevky: 29027
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: So Jún 13, 2009 12:38 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

detto : http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=9151
_________________
Opel Astra F-CC, X18XE Spritmonitor.de
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika - 診斷
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Opelclub Fórum -> CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - INTERIÉR/EXTERIÉR Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre



Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group